ژانویه 17, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون هور تائه جونگ ، دولت سال نو در محل ادامه دارد!

[ad_1]

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ همچنان توجه دولت حوزه را به گوش دادن به صدای حوزه در سال جدید 2021 جلب می کند.

شهردار هئو تائونگ برای اولین بار از بیمارستان دانشگاه Daejeon Eulji بازدید کرد ، که علاوه بر این به عنوان یک بیمارستان اختصاص داده شده به بیماری های عفونی در 5 به عنوان سایت قرنطینه Corona 19 K در 18th تعیین شد ، و وضعیت عملیات را بررسی کرد و به مشکلات عملی گوش داد از آنجا که برای اولین بار به عنوان یک بیمارستان تخصصی تعیین شد.

در صورت بروز عفونت گروهی در خانه سالمندان ، وی از یک بیمارستان پرستاری در یوسئونگ گو که به عنوان یک بیمارستان قرنطینه بدون تماس استفاده می شود ، بازدید کرده و آن را بررسی می کند.

در روز 21 ، وی برای تشویق و حمایت از صاحبان مشاغل کوچک با شعبه Daejeon Sejong صلیب سرخ کره از شرکت هایی که از بحران کرونر رنج می برند بازدید کرد و سپس قبل از یخ شکن از سایت پشتیبانی صنعتی این شهر بازدید کرد تا از این طریق جلوگیری کند. تصادفات

علاوه بر این ، بازدید از شرکت های محلی وجود دارد که با فناوری عالی وضعیت Daejeon را ارتقا می دهند.

در تاریخ 22 ، پس از ملاقات با کمیته کارآفرینی جوانان انجمن سرمایه گذاری Daejeon Innopolis Venture ، آنها از Precision Bio ، یک شرکت ارگانیک که K-Defense را اداره می کند ، بازدید می کنند تا سیاست ها و توصیه های مربوط به K-Defense را جمع آوری کنند.

در تاریخ 28 ، پس از جلسه ای با شرکت مدیریت مجتمع صنعتی Daejeon ، ما قصد داریم از DNF Co. ، Ltd. که به توسعه اقتصاد محلی و همچنین ایجاد مشاغل جدید از طریق توسعه فن آوری و هماهنگی در مدیریت کمک می کند ، بازدید کنیم. زایمان

در همین حال ، هور تائه یئونگ ، شهردار داژئون از مرکز تلفیق شهر هوشمند ، که 24 ساعت ایمنی شهروندان را کنترل می کند ، از شانزدهمین مرکز بهداشت عمومی یونگ گو که یک کلینیک غربالگری کرونا 19 است و از دفتر مدیریت پارک بازدید کرد. Sajeong-dong ، که برای کنترل شدید آتش سوزی جنگل ها کار می کند تا کارمندان را تشویق به کار کند و شهروندان را تشویق کند. من ایمنی خواسته بودم.

کارمندی از شهر دژئون گفت: “وقتی با شهروندانی که از فعالیتهای فعال اداره شهرداری آگاه هستند روبرو می شوم احساس پاداش می کنم. امسال شرایط دشواری در دوران پس از تاج است. “من دولت محلی را که تمام تلاش خود را می کند ، ارتقا می دهم.

[ad_2]