ژانویه 27, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون ، هور ته جیونگ در حال انجام بازرسی قرنطینه در یک مدرسه جایگزین بدون مجوز است که توسط یک گروه مذهبی اداره می شود!

[ad_1]

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 27th ، Hee Tae-jeong ، شهردار Daejeon بازرسی قرنطینه ای از مدارس غیر مجاز ، مانند مدارس جایگزین در Juk-dong ، Yuseong-gu را آغاز کرد.

شهردار هئو تائونگ گفت: “ما در حال قرنطینه سازی و بررسی ساکنان مناطق خرید اطراف منطقه عفونی و سایر افراد درگیر در امکانات گروه هستیم. هنوز تأییدیه دیگری در دست نیست ، اما همه کارکنان قرنطینه اقداماتی را برای جلوگیری از شیوع انجام می دهند.

وی افزود: دولت در حال بحث و بررسی های عمیق در مورد امکانات آموزشی غیرمجاز است که به دلیل این حادثه در بن بست مدیریت قرار داشته اند.

علاوه بر این ، وی افزود: “24 مدرسه غیرمجاز (10 مورد برای اهداف مذهبی) در منطقه ما وجود دارد كه تاكنون شناسایی شده اند و 12 مورد از آنها برای اوقات فراغت كار نمی كنند یا بصورت آنلاین اداره می شوند.” مدیریت شده توسط شهر دژئون ”

در همان زمان ، شهردار هئو Taejong گفت: “برای سایر امکانات ، با مشورت با موسسه در تاریخ 27 ، قرنطینه و اتهامات توسط دفتر آموزش انجام می شود ، و دولت فعلی توسط دفتر آموزش اداره می شود. سنج داژئون و دفتر آموزش یک تیم بازرسی مشترک تشکیل می دهند و آژانس پلیس ملی از افسران پلیس همراه پشتیبانی می کند. “

وی گفت: “امروز من همچنین تاسیساتی را در یوسئونگ گو با سازمانهای وابسته بررسی کردم.” – بسیاری از مدارس تأیید نشده وجود دارد که برخلاف نگرانی های شهروندان ، به روشی مثال زدنی کار می کنند ، بنابراین من نگرانم که با این حادثه ، تمام مدارس جایگزین منفی دیده شوند. “آماده است.”

وی همچنین گفت: در طولانی مدت ، امکاناتی که به دلیل نیازهای کافی تأیید نشده باشند ، در محدوده مدیریت جذب می شوند و یک برنامه زندگی مشترک تهیه می شود.

در همین حال ، مشخص شد که 24 مدرسه جایگزین تأیید نشده و حدود 2200 دانش آموز در داژئون وجود دارد.

[ad_2]