ژانویه 21, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون ، هور ته جونگ به برنامه میان مدت بهترین علاقه مندی های داژئون منتقل شد

[ad_1]

شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ در تاریخ 21th از اتاق جلسه توجیهی در تالار شهر بازدید کرد و فاش کرد که او قبل از چهارشنبه همه کارهای ممکن را به نفع Daejeon انجام داده است.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار دائژون ، هور تائه جئونگ گفت که برای ملاقات با جونگ سای گایون نخست وزیر و لی ناک یئون رهبر حزب دموکرات برای پیگیری در مورد تغییر مکان ، تمام تلاش خود را برای افزایش سود دائژون انجام می دهد. تجارت کوچک و متوسط ​​در شهر Sejong.

شهردار هئو Taejon در جلسه 21 جلسه سخنرانی در تالار شهر بازدید کرد و گفت: “دیروز (20 ام) با نخست وزیر یونگ زی گون و سخنگوی حزب لی ناک یونگ ملاقات کردم تا در مورد انتقال سه نهاد دیگر بحث کنیم. خواهد رفت. “

سازمان هایی که در حال حاضر در حال انتقال هستند ، اداره هواشناسی و م Instituteسسه صنعت و فناوری هواشناسی کره ، آژانس تبلیغات جنگلداری کره و سرویس ارزیابی فناوری انرژی کره هستند.

علاوه بر این ، شهردار هئو Taejong تأکید کرد که “جابجایی م institutionsسسات عمومی در جابجایی وزارت میان مدت و جابجایی م institutionsسسات عمومی از طریق شهر مبتکرانه به وضوح متفاوت است” و توضیح داد که “جابجایی دولت میان مدت فقط به دلیل جابجایی دفتر دولت است.”

وی گفت: “اینكه این اقدام قانع كننده باشد به استاندارد بستگی دارد ، اما ما همه كارهای ممكن را انجام دادیم.” “جابجایی سه نهاد همراه با اداره هواشناسی از نظر نتایج کوتاه مدت بسیار مهم است.”

در همین حال ، تعداد SME ها 499 ، اداره هواشناسی 492 نفر ، موسسه صنعت و فناوری هواشناسی کره 149 نفر ، موسسه ارزیابی و برنامه ریزی فناوری انرژی کره 170 نفر و آژانس تبلیغات جنگل های کره 217 نفر (از آگوست 2018) بود. .

[ad_2]