فوریه 1, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون ، هور ته جئونگ اقدامات اضطراری را برای حمایت از معیشت صنایع ممنوع و محدود سفارش داده است!

[ad_1]

شهردار داژئون هور تائه یونگ

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ تصمیم گرفت پس از تصمیم برای افزایش فاصله تا مرحله دوم ، یک طرح پشتیبانی از صاحبان مشاغل کوچک تهیه کند.

شهردار هئو تائونگ تصمیم گرفت که تأمین معیشت برای صاحبان مشاغل کوچک در صنایع نیمه وقت و تهدید کننده زندگی ، فوری پس از اعلام “تمدید فاصله اجتماعی 2 در 31” فوری است. به منظور بسیج و تأمین پشتیبانی معیشتی اضطراری در اسرع وقت ، اداره مسئول دستور تهیه اقدامات را صادر كرد.

علاوه بر این ، شهردار هئو تای جونگ گفت: “با این افزایش اقدامات قرنطینه ، معیشت صاحبان مشاغل كوچكی كه قبلاً روزانه تلاش می كردند تا با محدودیت های طولانی مدت عملیاتی روبرو شوند ، به ویژه آنهایی كه زندگی آنها را بیش از دو ماه مختل می كند و با ساعت کاری محدود. حمایت نیز فوری است. “

شهردار هئو Taejong گفت: “من متاسفم که تجار کوچک و شهروندان تحمل کرده و محدودیت های مختلفی را برای قرنطینه خط مقدم زندگی فدا کرده اند.” من تمام تلاش خود را برای بازگرداندن خنده شهروندان انجام خواهم داد.

بر این اساس ، Daejeon City قصد دارد طرحی را برای حمایت از معیشت اضطراری برای مشاغلی که بصورت جمعی ممنوع و با ساعات کاری محدود ممنوع است ایجاد کند و به زودی آنها را اعلام خواهد کرد.

در همین حال ، در تاریخ سی و یکم ، دولت تصمیم به تمدید مرحله فاصله فعلی و استانداردهای قرنطینه برای دو هفته (اول فوریه – 14 فوریه) تا پایان تعطیلات سال نو میلادی اعلام کرد.

[ad_2]