ژانویه 18, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون ، هور تائه یونگ تمام تلاش خود را برای تقویت سیستم پزشکی عمومی در سال جاری انجام خواهد داد!

[ad_1]

شهردار داژئون ، هور تائه یونگ از بیمارستان دانشگاه Daejeon Eulji ، بیمارستان اختصاص داده شده به بیماری های عفونی برای پاسخ به کرونا 19 بازدید کرد و از امکانات و شرایط پزشکی بازرسی کرد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار هئو تائه جئونگ از بیمارستان دانشگاه Daejeon Eulji ، بیمارستان اختصاص داده شده به بیماری های عفونی برای پاسخ به کرونا 19 بازدید کرد و از امکانات و شرایط پزشکی بازدید کرد. “به منظور محافظت از سلامت شهروندان در صورت بروز هرگونه خطر ، در سال جاری ما همه تلاش خود را برای تقویت سیستم پزشکی عمومی برای شهروندان انجام خواهیم داد. تلاش خواهم کرد

بیمارستان دانشگاه Daejeon Eulji بیشتر در 5 ژانویه به عنوان بیمارستانی اختصاص داده شد که به بیماریهای عفونی برای بیماران متوسط ​​مبتلا است.

بر این اساس ، تعداد بیمارستانهای اختصاص داده شده به بیماریهای عفونی در داژئون به 4 بیمارستان و پس از آنها بیمارستان دانشگاه ملی Chungnam (42 تخت) ، بیمارستان Veeta Daejeon (34 تخت) و بیمارستان مسلح Daejeon (86 تخت) ارائه شده است.

به منظور آماده سازی شیوع بیماران گروهی ، بیمارستان دانشگاه الوجی با نصب یک دستگاه فشار منفی قابل حمل برای درمان بستری در بخش طبقه 12 ، 6 اتاق و 24 تخت فراهم کرد.

شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ گفت: “زمان آن فرا رسیده است که کرونا 19 طی چند روز نزدیک به پایان سال فوران کند. هنوز برای تسکین خیلی زود است و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا همکاری کنیم. “

یک مقام مسئول در بیمارستان دانشگاه ایولجی گفت که اول ، اگر تعداد بیماران شدید افزایش یابد و وضعیت کرونا 19 برای مدت طولانی ادامه یابد ، تغییر کادر پزشکی مانند پزشکان و پرستاران ضروری است.

در پاسخ ، شهردار هئو تائونگ پاسخ داد: “اگر به آمار Corona 19 در دو هفته گذشته نگاه کنید ، کم نیست ، اما به تدریج وارد مرحله آرامش می شود. بیایید با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مورد منابع انسانی. “

علاوه بر این ، شهردار هئو تای جونگ گفت: “در دنیای امروز ، جایی که جابجایی در سراسر جهان آسان است ، قرار گرفتن در معرض سایر بیماری ها و خطرات به طور حتم افزایش می یابد.” با اجرای طراحی خانه امن خانواده برای سالمندان (9.5 میلیارد بوی بد) بدون نشت ، یک سیستم کمک اجتماعی برای شهروندان ایجاد کنید. ”

سپس ، در صورت ابتلا به عفونت گروهی در خانه سالمندان در داژئون ، از بیمارستان پرستاری Goun Maeum در یوسئونگ گو بازدید کردیم ، یک بیمارستان غیر تماسی تعیین کردیم و وضعیت آماده سازی را بررسی کردیم.

اگر عفونت گروهی در یک خانه سالمندان یا تأسیسات با تعداد زیادی از بزرگسالان در معرض خطر بالای تاج 19 و بیماری زمینه ای رخ دهد ، حتی در بیماران غیر تماسی خطر ابتلا وجود دارد ، بنابراین اقدامات پیشگیرانه مهم هستند.

Seok-Hoon Yoon ، مدیر اجرایی بیمارستان پرستاری Goun Maum ، گفت: “ما هفته ای دو بار آزمایشات كامل PCR را برای جلوگیری از عفونتهای گروهی انجام می دهیم و آموزش قرنطینه را برای كارمندان و كارگران تقویت می كنیم تا اطمینان حاصل شود که هیچ موردی از آلودگی اعضای خانواده یا بیماران وجود ندارد. “من گفتم.

در پاسخ ، شهردار هئو Taejong گفت ، “بسیاری از خانه های سالمندان تمایلی به ارائه خدمات کنترل و مراقبت از عفونت در صورت وجود تاج تأیید شده ندارند. 19. ما از همکاری داوطلبانه بیمارستان پرستاری Goun Maum بسیار سپاسگزاریم.” گفت

بیمارستان پرستاری گون مایوم 9 اتاق و 55 تخت فراهم کرد تا در صورت تعداد زیادی موارد تأیید شده در بیمارستان پرستاری داژئون از افراد تماس استفاده شود.

از طرف دیگر ، Daejeon City تمام تلاش خود را برای جلوگیری از عفونت COVID-19 از طریق دو بازرسی کامل در خانه های سالمندان و آزمایش های دوره ای PCR برای کارگران انجام داد و هیچ شیوع گروهی وجود نداشت.

علاوه بر این ، برای 51 بیمارستان پرستاری ، دو تا سه بیمارستان جداگانه به عنوان کارکنان قرنطینه تعیین و فعالیت کردند و در صورت تشکیل گروه ، تصمیم گرفته شد برای پاسخگویی اولیه به یک تیم پاسخ فوری منتقل شود.

[ad_2]