فوریه 5, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ از خدمات اجتماعی برای افراد مسن دریغ نخواهد کرد!

[ad_1]

شهردار Daejeon Hur Tae-jeong در روز پنجم از مرکز مراقبت های اجتماعی ارشد Yuseong-gu بازدید کرد و یک سیستم خدمات جهانی را در 7 مرکز سالمندان نشان داد.

[대전타임뉴스-홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائه یئونگ از پنجمین مرکز رفاه اجتماعی یوسئونگ گو بازدید و نمایشی از سیستم خدمات Ontact را در مرکز سالمندان (7 صندلی) برگزار کرد.

برای سالمندانی که به دلیل گسترش کرونا 19 به طور مکرر مراکز مراقبت های اجتماعی را تعطیل می کردند ، مشکلاتی وجود داشت. با این حال ، سیستم مراقبت از بزرگسالان (Ontact) به تمام مراکز مراقبت اجتماعی بزرگسالان (7 مکان) در ساختمان ارائه شد ، 120 میلیون هزینه عملیاتی صرف کرد هزینه های لقاح به دلیل بسته شدن با ساخت آن ، می توان اطلاعات مختلف را بدون توجه به موقعیت مکانی به اشتراک گذاشت.

در این روز ، این تظاهرات همزمان با سال نو میلادی مرکز مراقبت های اجتماعی بزرگسالان در داژئون برگزار شد و 400 نفر از جمله مددکاران اجتماعی و مدیران امور زندگی که چهره به چهره حضور داشتند ، شرکت کردند.

شهردار داژئون (هئو ته جونگ) ، كه در این مراسم حضور داشت ، گفت: “همانطور كه ​​دائژئون قبلاً وارد جامعه سالخورده شده است (14٪ از جمعیت بزرگسال) ، ما تلاش خواهیم كرد تا با اطلاعاتی مانند تبادل اطلاعات اطلاعات مراکز مراقبت های اجتماعی و خدمات شخصی ، من از هیچ پشتیبانی برای گسترش خدمات مراقبت های اجتماعی دریغ نمی کنم “.

[ad_2]