ژانویه 18, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون ، هئو ته جونگ در “چالش برای تمرکززدایی ضد خودمختار” شرکت می کند!

[ad_1]

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

ته جونگ هور ، شهردار Daejeon دستگیری در فیس بوک

[대전타임뉴스=홍대인 기자] هور تائه یئونگ ، شهردار داژئون در هجدهم هجدهم در کمپین “چالش در انتظار دولت خودگردان” در تالار شهر شرکت کرد.

به دنبال چالش خودمختاری باشید ، کمپینی است که توسط کمیته خودمختاری و تمرکززدایی ریاست جمهوری برای گسترش علاقه و آگاهی در اجرای تمرکززدایی جمعیت ، با تجدید نظر کامل در قانون خودمختاری محلی به مدت 32 سال و معرفی سیستم پلیس خودگردان ، راه اندازی شده است. پس از 75 سال از شروع سازمان پلیس

این کمپین در دسامبر سال گذشته راه اندازی شد ، روشی است که در آن ذینفعان مختلف سیاست پیام های کلیدی مانند عزم و تصمیم برای آماده سازی برای آینده عدم تمرکز را می نویسند ، عکس می گیرند ، در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند و شرکت کنندگان را برای چالش بعدی معرفی می کنند.

شهردار هئو تائونگ از طریق SNS رسمی تالار شهر Daejeon گفت: “پیام عدم تمرکز 2.0 خودمختاری که ارزش Daejeon را افزایش می دهد! “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اولین سال افتتاح دوره جدیدی از خودمختاری محلی شهروند مدار باشد.”

در همین حال ، شهردار هو Taejong ، که به یانگ سونگ جو فرماندار چونام پیوست ، شهردار Daejeon را در Kwon Jung-sko و Song Yong-e ، رئیس آژانس پلیس Daejeon را به عنوان شرکت کنندگان بعدی منصوب کرد.

[ad_2]