فوریه 5, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون ، هئو ته جونگ ، نگاهی به اتومبیل های تمیز کننده کره ای

[ad_1]

شهردار Daejeon Hur Tae-jeong در روز 5 از محل دفن زباله Gwanpyeong-dong در Yuseong-gu بازدید می کند و “برف پاک کن کره ای” را بازرسی می کند

[대전타임뉴스=홍대인 기자] هور تائه یئونگ ، شهردار داژئون ، در روز پنجم از محل دفن زباله Gwanpyeong-dong در یوسئونگ گو بازدید کرد و “پاک کننده های کره ای” را بازرسی کرد.

ویژگی ماشین تمیزکاری به سبک کره ای فراهم آوردن مکانی امن برای سوار شدن در نظافتچی های محیطی است و با تهیه مکان کوچکی برای سوار شدن در فضای پشت صندلی راننده ، می توان از موقعیت های خطرناک در جاده جلوگیری کرد.

علاوه بر این ، یک نمای چرخشی 360 درجه در اطراف ، تأیید نزول و نزول و کار از خارج وجود دارد ، و همچنین یک سوئیچ عقب برای عملکرد دو دست برای زیبایی آرایشگران محیط زیست برای کار ایمن.

شهردار هئو تائه یونگ که از ساعات اولیه روز لباس محافظ به تن کرده بود ، با بررسی مستقیم نوع و وزن زباله های دفع شده ، از شرایط عملکرد دستگاه تصفیه محیط پیرامون پرسید.

Dae-Jung Heo ، شهردار Daejeon ، به لزوم بهبود محیط کار در مرکز اصلاح محیط زیست اعتراف کرد و اقدامات مختلف را تشویق کرد ، و محتوای کیسه زباله 100 لیتری سنگین بود ، بنابراین مشکلات زیادی برای آسیب دیدگی وجود داشت و مرکز زیست محیطی سرویس بهداشتی تولید کیسه های 100 لیتری را متوقف می کند.

علاوه بر این ، برای اطمینان از یک محیط کار ایمن و جلوگیری از حوادث ، سیستم کار دو نفره به یک سیستم کار سه نفره ارتقا یافته و با نصب سیستم دید عقب برای تمیز کردن وسایل نقلیه و ارائه موارد ایمنی ، استانداردهای ایمنی بیشتر تقویت شده است. تجهیزات حفاظتی اساسی

[ad_2]