ژانویه 25, 2021 By haminp 0

شهردار داژئون ، هئو ته جئونگ خواستار اقدامات قرنطینه ای برای “تسهیلات غیرمجاز” در بن بست قانون است!

[ad_1]

شهردار داژئون ، هور تائه-جئونگ در تاریخ 25 ام در مورد شیوع عفونت گروهی در یک مدرسه غیرمجاز به سالن شهر اطلاع داد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ گفت که پس از شیوع 125 مورد تایید شده عفونت گروهی در داژئون ، هیچ مورد دیگری در طول شب وجود ندارد.

شهردار هئو تائه جئونگ در جلسه بیست و پنجم جلسه سخنرانی در تالار شهر گفت: “تاسیساتی که در آن اولین عفونت گروهی رخ داده است ، یک مدرسه غیرمجاز است که توسط مأموریت والدین اداره می شود.” “دفتر مرکزی مأموریت در جونگ گو ، داژئون و IEM در داژئون است ، و TCS و CAS در هر منطقه. ما 23 مکان را مدیریت می کنیم ، از جمله مدارس ، “توضیح داد.

“به منظور سرکوب بیشتر عفونت ، شهرستان ما اطلاعات تماس را از نمایندگان هر منطقه برای 23 تاسیسات توسط مأموریت 24 دریافت کرد و آن را به سناریو ارائه داد تا بررسی های اضافی و اقدامات دیگر در هر شهرستان و استان انجام شود. 25. گفتم

این مرکز که در آن روز انجام شد ، 120 دانش آموز ، 38 نفر ، از جمله معلمان و کارکنان ، در مجموع 158 نفر بود. از این تعداد ، 146 نفر در مرکز دیروز به سه آزمایش اختصاص داده شدند و 125 مورد مثبت ، 18 منفی و 3 منتظر را دریافت کردند از 12 نفر باقیمانده ، 11 نفر در مناطق دیگر و 1 نفر در منطقه ما آزمایش شدند.

شهردار هئو تائه جئونگ گفت: “125 بیمار تأیید شده در مرکز زندگی آسان برای بیماران خفیف یا بدون علامت بستری می شوند و کسانی که علائم آن را دارند در یک بیمارستان اختصاص داده شده به بیماری های عفونی در منطقه بستری می شوند.” ما قصد داریم اقدامات قرنطینه ای انجام دهیم ، این مرکز را قرنطینه کرده و ضد عفونی کنید و به مدت 3 هفته (تا 24 فوریه) آن را ببندید. “

در مورد علت عفونت گروهی در مقیاس بزرگ ، شهردار هئو Taejong گفت: “این ساختمان دارای 1 زیرزمین و 5 طبقه بالاتر از سطح زمین است و به نظر می رسد دانش آموزان و برخی از معلمان در یک ساختمان با هم زندگی می کردند. در طبقه 5 واقع شده است و در بعضی از طبقات دوش و توالت مشترک وجود دارد و همچنین در خوابگاه تأیید شده است که 7 تا 20 نفر در هر اتاق استفاده می کند. “

وی تأكید كرد ، “تخمین زده می شود كه بدترین وضعیت این بود كه بسیاری از افراد در شرایط متراكم ، بسته و صمیمی به صورت گروهی زندگی می كردند.”

شهردار هئو ته یونگ در مورد مسیر عفونت اولیه گفت: “با توجه به تحقیقات بیشتر ، یک تیم تحقیق مشترک از بانگ تئون ، آژانس پلیس ملی و شهر و منطقه صبح امروز تحقیقات را انجام می دهند. به بیان نماینده ، دانشجویان فعلی. آنها از 11 ژانویه تا 15 ژانویه پذیرفته شدند و پس از آن شناخته شد که در قرنطینه و بدون دسترسی خارجی زندگی می کردند. “

وی گفت: “بنابراین شناخته شده است که یک فرد مبتلا به علامت بدون علامت در آن زمان بستری شده و در حالی که در قرنطینه زندگی می کرد در میان افراد دیگر پخش شده است و شناخته شده است که پنج نفر ، از جمله معلمان و کارکنان ، به کار خود رفتند.

شهردار Daejeon Hur Tae-jeong گفت: “متأسفانه ، طبق مطالعه اصلی ، علی رغم اولین ظهور علامت دار در 12 ژانویه ، ما به شدت متاسفیم که اقدامات مناسبی مانند آزمایش های پیشگیرانه در این مرکز را انجام ندادیم.”

“مدرسه ای که عفونت گروهی در آن اتفاق افتاده توسط یک مرکز مذهبی اداره می شود ، بنابراین شهر ما و یونگ گو به طور مداوم قوانین قرنطینه را برای کلیسای طبقه دوم از ژوئیه تا ژانویه بررسی می کنند.” “همچنین سایتی وجود دارد که توسط دفتر یونگ آموزش داده شده است. وی توضیح داد: “برای جلوگیری از تسهیلات در اجرای اردوگاه.”

وی گفت ، “علاوه بر این ، ما بررسی خواهیم کرد که آیا مقررات قرنطینه مانند عبادت حضوری را رعایت کنیم و آیا هنگام استفاده از امکانات فاصله را رعایت کنیم و یا در صورت تخلف مطابق قانون اقدام کنیم.

شهردار هئو تائونگ گفت: “اما از آنجا که این مدارس غیر مجاز به عنوان مدارس شناخته نمی شوند و آکادمی نیستند ، فکر می کنم در بن بست قانون قرار دارند.” من پرسیدم. “

وی گفت: “شهر ما تمام تلاش خود را می کند تا از گسترش بیشتر در جامعه جلوگیری کند.”

[ad_2]