فوریه 2, 2021 By haminp 0

شهردار دائژون ، هور تائه یونگ از شما می خواهد که با دقت آماده شوید تا از اشتباهات در روند واکسیناسیون تاج 19 جلوگیری کنید.

[ad_1]

شهردار داژئون ، هور تائه یئونگ ، برنامه واکسیناسیون کرونا 19 را در یک جلسه اجرایی گسترده در تاریخ 2 ، بررسی کرد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور ته جیونگ ، در یک جلسه اجرایی گسترده در تاریخ 2 ، برنامه واکسیناسیون تاج 19 را از این ماه بررسی کرد و خواستار آماده سازی عمیق شد تا از اشتباهات در همه روش ها مانند زمان و هدف جلوگیری کند.

شهردار هئو ته یونگ تأكید كرد: “هم اكنون كه واكسن تحویل داده می شود و می توانید آن را دریافت كنید ، بزرگترین نگرانی شهروندان تبدیل شده است. واكسن سریع و ایمن.”

به طور خاص ، هور تائهونگ ، شهردار داژئون اضافه کرد: “از آنجا که پاسخ فعلی به قرنطینه و واکسیناسیون تاج 19 باید به طور همزمان انجام شود ، اطمینان حاصل کنید که هر کشور واقعی و منطقه خودمختار آگاه هستند که این کاری است که باید با هم انجام شود ، و آماده اجرای فوری باشید.

علاوه بر این ، شهردار هئو ته جونگ به شهر دستور داد تا مسئولیت نهایی را به عهده بگیرد و دولت را به دلیل بروز نقاط کور اخیر در سیستم مدیریت قرنطینه واگذار کند.

هور تائه یئونگ ، شهردار داژئون گفت: “من از کارمندان قرنطینه تشکر می کنم که سخت تلاش کردند تا حادثه مدرسه بین المللی IEM به دلیل عفونت محلی گسترش نیافته و زود آرام شود. این پیچیده بود ، اما موارد مشابه ممکن است در آینده در سایر صنایع نیز رخ دهد. ”

در پاسخ ، شهردار هئو تائونگ گفت: “ما باید مسئولیت نهایی شهر را در قبال بیماری های عفونی رهبری کنیم ، رهبری را همراه با هماهنگی کار با سازمان های مرتبط مانند اداره آموزش و پرورش و آژانس پلیس محلی ترک کنیم. ”

در این روز ، هئو ته جئونگ ، شهردار داژئون دستور داد تا آماده سازی های عمیق همانطور که پروژه های وعده داده شده در آن گنجانده شده است ، پروژه های آینده را قبل از شروع فصل کامل ریاست جمهوری امسال گشایش دهد.

شهردار هئو تائونگ گفت: “پس از انتخابات میان دوره ای در ماه آوریل ، یک مبارزات تمام عیار برای انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود و مسائل منطقه ای آشکار می شود.”

بعلاوه ، هور تائه یئونگ ، شهردار دائژون درخواست کرد تا برنامه کاری غلبه بر تاج دائژون کاملاً مجهز به کل پروژه شهر ما ، از جمله هر منطقه خودمختار و مجتمع صنعتی و ساختمانی باشد.

شهردار هئو Taejong گفت: “کلید غلبه بر بحران ناشی از تاج و قطب جامعه ما افزایش مشاغل با کیفیت است.” “جنگ دیجیتال ، مراقبت دقیق و سلامتی آماده خواهد شد.”

شهردار داژئون ، هئو ته جئونگ دستور داد اقدامات جامعی برای جلوگیری از ناراحتی شهروندان در تعطیلات سال جدید قمری در میان فاصله های اجتماعی آماده شود.

شهردار هئو تائونگ گفت: “ما به صاحبان مشاغل مستضعف و كوچكي كه بيشتر از قبل با كرونا 19 مشكل دارند ، نياز به توجه ويژه داريم.” همچنين در اين فصل از تعطيلات ، زباله هاي خانگي در مقايسه با تعطيلات قبل افزايش مي يابد. خانوارها در خانه خرج می کنند. لطفا خوب پاسخ دهید تا مشکلی پیش نیاید. “

روز بعد ، هئو تای جونگ شهردار داژئون در مورد موضوعات فعلی مانند بهبود برنامه کاری نوع Daejeon ، غلبه بر تاج و گسترش استفاده از محصولات محلی بحث کرد.

[ad_2]