ژانویه 20, 2021 By haminp 0

شعبه Samsung Digital Plaza Shintanjin در Seokbong-dong ، Daedeok-gu ، Daejeon ، به عنوان یک فروشگاه عالی در Daedeok e-roum تعریف شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daedeok-gu (پارک Jeong-hyeon ، رئیس منطقه) در Daeon توضیح داد “Samsung Digital Plaza Shintanjin (شرکت الکترونیک Myeonggyeong ، آموزشی ویبولیتین) ، واقع در Seokbong-dong در نوزدهم به عنوان یک e-loum Daedeok عالی با ارز محلی .

فروشگاه های انحصاری برای ترویج Daedeok e-Roum ، توزیع مصرف کنندگان و الهام بخشیدن به صاحبان فروشگاه ها طراحی شده اند و 50 فروشگاه از جمله فروشگاه های برتر و فروشگاه های مرتبط ویژه با توجه به صنعت ، براساس فروش فروشگاه های پرداخت شده توسط Daedeok e ، انتخاب شده اند. -رام سال گذشته.

Samsung Digital Plaza Shintanjin Branch (Myeongkyung Electronics Co.، Ltd.) ، این بار به عنوان یک فروشگاه عالی توصیف شده است ، یک فروشگاه الکترونیکی برای محصولات دارای وب سایت تجاری در Seokbong-dong است و یک فروشگاه ویژه برای اعضای Daedeok e-Roum است. کاربران Daedeok e-loum می توانند تخفیف های اضافی را که خود فروشگاه اعمال می کند ، علاوه بر بازپرداخت 10٪ هنگام خرید محصولات در فروشگاه های خاص مرتبط ، دریافت کنند.

این ناحیه در نظر دارد از محصولات تبلیغاتی Daedeok e-loum برای فروشگاه های عالی پشتیبانی کند و در آینده نیز برای کاربران فروشگاه عالی رویدادهایی را برگزار کند.

پاک یونگ هیون ، شهردار منطقه گفت: “Daeduk e-Roum حتی در شرایط کرونا 19 نقش مهمی در افزایش فروش به صاحبان مشاغل کوچک داشته و خود را به عنوان پشتوانه ای قوی برای اقتصاد محلی تثبیت کرده است. ما توانایی های سیاسی خود را متمرکز خواهیم کرد تا بتوانیم به عنوان قاطع دوباره متولد شویم. “

Daedeok e-Roum اولین واحد پول محلی در Daejeon است که می تواند در تمام مناطق Daejeon مورد استفاده قرار گیرد و 10٪ پول ماهانه را به 1 میلیون درآمد ماهانه پرداخت می کند.

[ad_2]