ژانویه 21, 2021 By haminp 0

شعبه Daejeon Chungnam از انجمن بهداشت کره موقتاً مهلت امتحان را برای کسانی که در معاینه بهداشت ملی در سال 2020 شرکت نکردند تمدید کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کلینیک ارتقا Health سلامت (رئیس جمهور یون جونگ نو) از شاخه Daejeon Chungnam از انجمن مدیریت سلامت کره در تاریخ 21 اعلام کرد که در راستای اقدامات دولت برای تمدید دوره معاینه سلامت ملی ، تعداد معاینات بهداشتی غیر دولتی در سال 2020 به طور موقت تا ژوئن سال جاری تمدید می شود.

اهداف گسترش شامل غربالگری سلامت عمومی و سرطان در سال 2020 ، از جمله غربالگری جنسیت و سن است. برای کسانی که شرایط یک معاینه دو ساله را دارند (کارمندان دفتر ، کسانی که شرایط غربالگری سرطان را دارند و غیره) ، اگر می خواهند معاینه را تا ژوئن تمدید کنند ، باید در شعبه شرکت ملی بیمه سلامت (مشتری) ثبت نام کنند یا مرکز کار بیمه ملی سلامت 1577-1000) یا در محل کار مربوطه. فقط اقدام کنید کسانی که شرایط امتحان یک ساله را دارند (کارمندان خارج از دفتر) می توانند بدون درخواست جداگانه تا ژوئن امتحان بگیرند.

تمدید در مدت زمان طولانی تشخیص می دهد که هر دو معاینه سلامت عمومی در سال 2020 و در سال 2021 انجام شده است.

با این حال ، اگر کارمند خارج از دفتر بخواهد امسال یک معاینه عمومی بهداشتی انجام دهد ، می تواند در نیمه دوم سال دوباره آن را دریافت کند.

“افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت ، نارسایی قلبی ، بیماری مزمن تنفسی ، نارسایی کلیه و بیماران سرطانی به دلیل ضعف ایمنی ممکن است در برابر بیماری های عفونی مانند تاج 19 و آنفلوانزا آسیب پذیر باشند. “اگر بیماری را پیدا کردید که در حین معاینه از آن اطلاع نداشتید ، باید به طور فعال آن را کنترل کنید.”

[ad_2]