ژانویه 28, 2021 By haminp 0

شرکت SK Materials ، آموزشی ویبولیتین پیش بینی می شود با 200 میلیارد سرمایه گذاری حاصل از 3 سال توسعه کارخانه 200 شغل ایجاد کند

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در تاریخ 27 ، Gyeongsangbuk-do و Yeongju-si اعلام کردند که آنها یک تفاهم نامه (MOU) را برای سرمایه گذاری در توسعه کارخانه های تولید مواد نیمه هادی و نمایش در حضور فرماندار دو لی چئول وو ، شهردار Yeongju امضا کرده اند. جانگ ووک هیون و مدیر عامل شرکت لی یونگ ووک از شرکت SK Materials Co. ، Ltd. در سالن اجتماعات تالار شهر یئونگجو.

برای این سرمایه گذاری SK Materials Co.، Ltd. قصد دارد 200 میلیارد درآمد کسب شده در سه سال از 2021 تا 2023 را برای توسعه کارخانه تولید مواد نیمه هادی و نمایشگر سرمایه گذاری کند. در نتیجه ، 200 شغل جدید ایجاد می شود ، که انتظار می رود به احیای اقتصاد محلی و ایجاد شغل در منطقه گیونگبوک شمالی کمک قابل توجهی کند.

از زمان تاسیس در سال 1982 ، شرکت SK Materials Co. ، Ltd. ، یک شرکت تولید کننده مواد برای فرآیند تولید نیمه هادی و نمایشگر به عنوان عناصر اصلی ، در سال 2016 به یک شرکت تابعه از SK Group تبدیل شد و به یک شرکت جامع مواد در صنعت IT تبدیل شده است. با فروش سالانه 955 میلیارد درآمد.

علاوه بر این ، از طریق مشارکت های مشترک با شرکت های تولید کننده مواد نیمه هادی جهانی ، SK Trichem ، تولید کننده پیش سازها ، و SK Showa Denko ، که مواد مورد نیاز برای پردازش نیمه هادی را تولید می کند ، برای تنوع بخشیدن به سبد محصولات ایجاد شده اند ، این یک صنعت پیشرو در صنعت مواد است ، جایی که تقاضا به دلیل گسترش فلاش افزایش می یابد.

شرکت SK Materials ، آموزشی ویبولیتین نقش کلیدی در تولید مواد ، قطعات و تجهیزات دارد ، که یک پروژه ملی کلیدی از طریق توسعه و تولید مواد مهم برای نیمه هادی ها و نمایشگرها است. از این طریق انتظار می رود Gyeongsangbuk-do به مرکز صنعت مواد و قطعات در دوران انقلاب صنعتی چهارم تبدیل شود.

علاوه بر این ، هشت شرکت SK Group ، از جمله SK Materials ، برای اولین بار در کره با “RE100 * (انرژی تجدید پذیر 100)” ثبت نام کردند که 100٪ تقاضای انرژی با انرژی تجدید پذیر را برای جلوگیری از گرم شدن کره زمین و مطابقت با سیاست ملی کربن صفر. این امر با ایجاد ارزشهای اجتماعی به رشد پایدار منجر می شود.

از طرف دیگر ، شهر یونگجو سرمایه گذاری های کلان مانند حمل هنر را از طریق استراتژی های بازاریابی تهاجمی ، مانند اصلاح مقررات برای گسترش یارانه ها برای جذب سرمایه های کلان ، جذب می کند.

رئیس جمهور لی یونگ ووک از شرکت SK Materials Co.، Ltd. گفت: “با تشکر از Gyeongsangbuk-do و Yeongju-si برای انعقاد تفاهم نامه در یک شرایط دشوار اقتصادی به دلیل تاج 19.” من تمام تلاش خود را می کنم تا همه را خوشحال کنم. “

Youngju Jang Wook-Hyun ، شهردار این شهر ، گفت: “با آرزوی همه شهروندان برای بازسازی اقتصاد محلی ، ما پشتیبانی كامل را برای سرمایه گذاری موفق SK Materials ، Inc ، یك شركت محلی فراهم خواهیم كرد.” امیدوارم كه بودن. “

لی چول وو ، مدیر عامل شرکت Gyeongsangbuk-do اظهار داشت: “متشکرم که جسارتاً تصمیم به سرمایه گذاری در نیمه هادی و نمایش امکانات تولید در شرایط سخت گرفتید. انتظار می رود انقلاب چهارم صنعتی صنعت نیمه هادی را رونق ببخشد. من مطمئن هستم که این امر کمک خواهد کرد. به طور قابل توجهی به احیای اقتصاد محلی با سرمایه گذاری در

[ad_2]