ژانویه 31, 2021 By haminp 0

شرکت مکیس – ثمره همکاری عمومی و خصوصی در دایجون ، گیجوکان هوانگوتوت-گیل برای 4 بار متوالی برای “100 گردشگری برتر کره” انتخاب شد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کوه Gyejok Hwangtot-gil ، مکانی شفابخش که توسط شرکت مکیس (رئیس Jo Woong-rae) و Daejeon City از طریق همکاری خصوصی و خصوصی ایجاد و مدیریت شده است ، به عنوان “100 گردشگری کره جنوبی در سالهای 2021-2022” انتخاب شد.

Gyejoksan Hwangtotgil از سال 2015 تا 2016 تا 2017 تا 2018 ، 2019 تا 2020 و 2021 تا 2022 برای 4 بار متوالی در Daejeon به عنوان “100 برتر جهانگردی کره ای” انتخاب شده و موقعیت خود را به عنوان یک مقصد گردشگری نماینده در Daejeon تقویت کرده است.

“100 گردشگری برتر کره ای” پروژه ای از وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی و سازمان گردشگری کره برای انتخاب و ارتقا promote 100 مقصد گردشگری نماینده در کره هر دو سال برای احیای گردشگری داخلی است. از سال 2013 در مجموع 5 بار برگزار شده است و “100 گردشگری کره ای” را به عنوان یک مقصد گردشگری که کره ای ها و خارجی هایی که به کره سفر می کنند باید بازدید کنند ، تبلیغ می کند.

انتخاب “100 گردشگری برتر کره ای” از طریق آزمایش های مختلف مانند غربالگری متخصص و تجزیه و تحلیل آماری انجام شده است. شناخته شده است که در مجموع سه فرآیند غربالگری دقیق برای “100 انتخاب گردشگر کره ای” که آخرین بار انتخاب شده است انجام شده است و 198 سایت از دولت های محلی ، مقاصد گردشگری توصیه شده و بزرگترین مقاصد گردشگری انتخاب شده اند.

Gyejoksan Hwangtot-gil ، با طول کلی 14.5 کیلومتر ، با عرض حدود 1.5 متر طول Hwangtot قرمز در سراسر جنگل دایره ای شکل گرفته است. این مسیر مرطوب و بریده شده به آرامی راه رفتن با پای برهنه را آسان می کند تا افراد در هر سنی از درمان لذت ببرند.

تا زمانی که هوانگوتوتگیل به یک جاذبه گردشگری ملی تبدیل شد ، یک همکاری قوی خصوصی و خصوصی بین شرکت مکیس و شهر دژئون برقرار بود. این همکاری که از زمان آغاز به کار آن 16 سال به طول انجامیده است ، کوه Gyejok Hwangtot-gil را به یک مکان درمانی ملی تبدیل کرده است که سالانه بیش از 1 میلیون نفر از آن بازدید می کنند.

شهر دژئون و حوزه قضایی آن از پشتیبانی اداری فعال مانند تهیه تسهیلات و امکانات ارائه و همچنین فعالیت های روابط عمومی این دو سازمان از طریق همکاری پشتیبانی می کند و باعث می شود مردم محلی و بازدیدکنندگان بالقوه در سراسر کشور آن را به عنوان محتوای شفابخش درک کنند. در نتیجه ، هر ساله به تعداد بازدیدکنندگان از این مکان افزوده می شود. بر این اساس ، هر دو سازمان در تلاشند خدمات درمانی بسیار رضایت بخشی را به بازدید کنندگان ارائه دهند و شرکت مکیس هزینه های مدیریت 1 میلیارد بوی بد ، از جمله خرید حدود 2000 تن لس را در هر سال تحمل کرد.

جشنواره پابرهنه کوه Gyejok هر ماه مه برگزار می شود ، جایی که می توانید با پای برهنه از پیاده روی یا دویدن لذت ببرید و تجربه های فرهنگی را تجربه کنید. از آوریل تا اکتبر ، هر آخر هفته یک کنسرت جنگل رایگان از “موسیقی کلاسیک سرگرم کننده” برگزار می شود. محتوای متنوعی که این فضا را پر کرده است ، به بنیادی تبدیل شده است که می تواند چهار بار پشت سر هم در “100 بهترین گردشگری کره” انتخاب شود.

علاوه بر این ، کوه Gyejok Hwangtot-gil سابقه ای از بایگانی های کره جنوبی KRI را تحت عنوان “طولانی ترین Hwangtot-gil ساخته شده بر روی ایمدو” نگهداری می کند و به عنوان “باید در ماه مه بازدید کنید” و “33 مقصدی که می خواهید دوباره پیدا کنید” انتخاب شده است. توسط گزارشگران سفر انجام می شود.

در همین حال ، در ژوئن سال گذشته ، “100 مقصد گردشگری دست نخورده” اعلام شد که توسط سازمان گردشگری کره انتخاب شد و در دوران پس از تاج تاج توجه را به عنوان یک مقصد گردشگری دست نخورده جلب کرد.

[ad_2]