فوریه 3, 2021 By haminp 0

شرکت مواد پیشرفته Ayante ، آموزشی ویبولیتین 120 میلیارد سرمایه گذاری در مجتمع صنعتی عمومی گیمچئون تا سال 2023 سرمایه گذاری می کند

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]Gyeongsangbuk-do و Gimcheon-si با حضور Daesung Ha ، فرماندار Gyeongbuk-do ، کیم چونگ سئوپ ، شهردار Gimcheon ، Kook- هیون مون ، Ayante تفاهم نامه ای را در سالن شهر Gimcheon در مکان 3 در تالار شهر Gimcheon امضا کردند. Advanced Materials و Yeo-jin Yoon ، مدیر عامل شرکت EOS Partners.

این توافق نامه سرمایه گذاری با حداقل 120 میلیارد درآمد کسب شده در 77187 متر مربع (23000 پیونگ) مجتمع صنعتی عمومی گیمچئون (فاز 3) برای ایجاد یک کارخانه و مرکز تحقیق و توسعه ، که برای تولید حداقل 100 میلیارد نفر شغل جدید ایجاد می کند. پارچه های غیربافته و لباس محافظ پزشکی. انتظار می رود.

شرکت مواد پیشرفته Ayante ، آموزشی ویبولیتین شرکت جدیدی است که از طریق سرمایه گذاری توسط رئیس Shin-Jae Lee از شرکت Hansol Fiber Co. Ltd. ، مدیر عامل شرکت Hansol Fiber Co. Ltd. و مدیر عامل شرکت Yeo-jin Yoon از EOS Partners Co.، Ltd. ایجاد شده است. برای پاسخگویی پیشگیرانه ، کارخانه ای برای تولید پارچه های غیربافته و لباس محافظ با تکنولوژی بالا و یک مرکز تحقیق و توسعه در کره تأسیس شد.

از زمان تاسیس در سال 1992 ، شرکت نساجی هانسول ، آموزشی ویبولیتین ماهانه 35 میلیون لباس بافتنی در تاسیسات تولید جهانی در جنوب شرقی آسیا ، گواتمالا و نیکاراگوئه تولید می کند و آنها را با فروش قابل توجه بیش از 200 برابر طی 20 سال گذشته به ایالات متحده ، ژاپن و اروپا صادر می کند. این یک شرکت نساجی جهانی است که دارای دستاورد شده فروش سالانه حدود 1.5 تریلیون وون و 37000 کارمند در 7 شرکت تابعه خارجی دارد.

طبق گزارش آژانس توسعه تجارت و سرمایه گذاری کره (KOTRA) در مورد روند بازار جهانی و برنامه صادرات محصولات قرنطینه کرونا 19 (’20 .10.20.) ، پیشگیری از دفاع K مانند ماسک ، لباس محافظ ، ضد عفونی کننده دست ، صادرات کالا 3.3 میلیارد دلار بوده است که نسبت به مدت مشابه در سال 2019 184٪ افزایش داشته است و بازار جهانی واردات قرنطینه در نیمه اول سال 2020 نیز بیش از 50 مورد افزایش داشته است. به صورت سالانه به بیش از 145 میلیارد دلار.

Daesung Ha ، معاون فرماندار Gyeongsangbuk-do ، گفت: “سرمایه گذاری قاطع Anyante Advanced Materials Co.، Ltd. فعالانه حتی در شرایط دشوار اقتصادی نیز مورد استقبال قرار می گیرد. وی گفت كه انتظار دارد كه با حل مشكلات شركتها و طرح اقدامات حمایتی مختلف از طریق مدیریت مداوم و تقویت ارتباط با شركتهای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری آینده شركتها را احیا كرده و از آنها حمایت جدی كند. “

کوک هیون مون ، مدیرعامل شرکت Ayante Advanced Materials Co. ، Ltd. تصمیم گرفته شد که در طولانی مدت پاسخ داده شود.

کیم چونگ سئوپ ، شهردار گیمچئون ، گفت: “من از شرکت هانسول نساجی ، آموزشی ویبولیتین سپاسگزارم که اعلام کرد شروع مقدماتی را با یک قرارداد سرمایه گذاری کلان قبل از سال جدید ، یک تعطیلات ملی که مختص مردم ما است ، اعلام کرد. “” من تمام تلاشم را می کنم تا درخواست کنم. ”

[ad_2]