ژانویه 18, 2021 By haminp 0

شرکت مدیریت تسهیلات Daejeon یک مرکز مراقبت اجتماعی جامع ایجاد می کند – حمایت از مشاغل محلی و آسیب پذیری ساختمان

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] مرکز رفاه عمومی شرکت مدیریت تسهیلات شهر دژئون اعلام کرد که برای کمک به افراد محروم در ساختمان ، از 18 تا 19 ژانویه به مدت دو روز به 54 خانوار از اقشار آسیب پذیر غذا و نیاز روزانه تأمین می کند.

پمپ بنزین جنوب غربی GS Caltex واقع در منطقه ما (واقع در Wonnae-dong ، Yuseong-gu) سال گذشته 20 کیسه 10 کیلوگرم برنج تحویل داد و امسال حمایت اضافی 1200 شانه را برای تمرین عشق به همسایگان فراهم کرد.

علاوه بر این ، فروشگاه Sesa Living Doan (واقع در Suseong-won-dong ، Seo-gu) ، که اولین حمایت را از زمان امضای توافق نامه تجاری در سال جاری انجام داد ، 3 پتو و 2 جعبه محصولات بهداشتی برای زنان فراهم کرد ، و قلب گرم آنها حتی در میان مشکلات ناشی از تاج 19

خانواده ای که کالا را آن روز تحویل گرفتند ، گفتند: “من بسیار سپاسگزارم که در یک زمستان سرد و غیرمعمول چیزهای لازم را با قلبی گرم دریافت کردم.”

ژنرال کیسه یونگ گفت: “من واقعاً از حمایت شما از محرومان قدردانی می کنم ، علی رغم شرایط اقتصادی که به دلیل کرونا 19 کاهش یافته است. ما قوانین پیشگیری از تاج را دنبال خواهیم کرد و آنها را به خوبی به خانواده تحویل خواهیم داد. “

[ad_2]