ژانویه 19, 2021 By haminp 0

شرکت شرکت KY ، آموزشی ویبولیتین 100000 ماسک را در شهر Cheonan حمایت مالی می کند

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] در شرکت 18 شرکت KW ، آموزشی ویبولیتین (مدیر عامل شرکت یونگ-سئوک کوون) از طریق بنیاد رفاه شهر Cheonan 100000 ماسک برای افراد مسن و جوانان در منطقه حمایت می کند.

به گفته این شهر ، شرکت KY فروش 300 میلیون فروش بدست آمده در سال 2019 را بدست آورده است تا به بهترین شرکت قرنطینه ای کره تبدیل شود که پس از شرایط کرونا 19 برای اولین بار به عنوان کارخانه ماسک در چئونان ثبت شده است. در ژوئن سال 2020 و تأیید شده توسط FDA ایالات متحده در ماه اوت ، و فروش انباشته 3 میلیاردی که در سال 2020 بدست آورده است. این یک شرکت عالی است.

به ویژه ، علاوه بر این حمایت مالی ، فعالیت های کمک های اجتماعی برای غلبه بر کرونا 19 نیز با حمایت مالی ماسک ها و لوازم قرنطینه به مدرسه ابتدایی Cheonan Areum ، صلیب سرخ ، Mokcheon و Baekseok-dong و بیمارستان دانشگاه Chonnam انجام می شود.

مدیر عامل شرکت Kwon Yong-seok گفت: “به عنوان یک شرکت تولید کننده ماسک و محصولات قرنطینه ، این بار حمایت مالی خواهیم کرد زیرا می خواهیم در غلبه بر کرونا 19 در منطقه ، به ویژه برای افراد مسن و جوانان ، کمی کمک کنیم. وی گفت: “امیدوارم که پایان یابد و به یک منطقه پاک تبدیل شود ، چئونان.”

سانگ دون ، شهردار Cheonan گفت: “من از مدیر عامل شرکت KW یونگ سئوک کوون و مدیران و کارکنان برای حمایت از 100000 ماسک تشکر می کنم.” “شهر صهیون تمام تلاش خود را برای ایجاد ثبات و غلبه بر تاج 19 انجام می دهد.

[ad_2]