فوریه 4, 2021 By haminp 0

شرکت ساخت ، آموزشی ویبولیتین 10 کامپیوتر دست دوم در اختیار خانواده های کم درآمد در Okdong قرار می دهد

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선 기자]شورای امنیت جامعه Okdong (رئیس هوانگ سئونگ-وونگ ، رئیس کمیته عمومی و Moo-Joo Park ، رئیس کمیته خصوصی) مراسم تحویل “10 کامپیوتر مستعمل” را به افراد کم درآمد منطقه در ساعت 10 صبح برگزار کرد. 3 با شرکت ساخت ، آموزشی ویبولیتین (مدیر عامل شرکت سونگ ووک یون).

مدیر عامل شرکت یونگ سونگ واک ، که درگیر کمک به رفع نابرابری های فناوری اطلاعات در میان خانواده های کم درآمد است ، گفت: “من خوشحالم که می توانم از طریق این فرصت به همسایگان نیازمند کمک کنم و به عنوان یک شرکت اجتماعی ، شرکتی که شخصاً تمرین می کند فعالیت های مختلف برای کمک به جوامع محلی ”

شورای امنیت جامعه اوكدونگ در نظر دارد فرصت های آموزشی برای دانش آموزان كم بضاعت كه اخیراً كلاس های آنلاین زیادی داشته اند فراهم كند و با لمس افراد خبره از رایانه اخیراً تغییر یافته پشتیبانی كند تا بتوانند انگیزه خود را برای یادگیری افزایش دهند. نه رو در رو.

Park Mu-ju ، رئیس شورای امنیت جامعه Okdong ، گفت: “از شما برای كمك شما حتی در مواقع دشوار تشكر می كنیم و ما به اجرای پروژه های مختلف مشاركت دولتی و خصوصی برای افراد كم درآمد كه نیاز به حمایت دارند ادامه خواهیم داد.”

اوک دونگ جانگ ، هوانگ سئونگ-وونگ گفت: “من از ساخت و ساز شرکت آموزشی ویبولیتین برای تمرین زندگی مشترک سپاسگزارم و برای حمایت شما با قلبی گرم این کار را خواهم کرد.”

[ad_2]