فوریه 4, 2021 By haminp 0

شرکت ساختمانی Seohee ، آموزشی ویبولیتین از طریق کمک هزینه بورس ، مدیریت مشترک را انجام می دهد

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] شرکت ساختمانی Seohee ، آموزشی ویبولیتین (رئیس لی بونگ-گوان) ، نماینده ساخت و ساز نماینده انجمن مسکن محلی ، در سومین روز اعلام کرد که کمک مالی 100 میلیونی کسب شده به تالار شهر پوهانگ را اهدا کرده است.

به منظور مدیریت و جلوگیری و غلبه بر شیوع کرونا 19 ، شرکت ساختمانی Seohee ، آموزشی ویبولیتین ، 200 میلیون درآمد برای Chest Community Korean ، به منافع عمومی کمک کرده و به توسعه ملی کمک کرد. در پروژه های کمک های اجتماعی ، مانند اهدای کمک هزینه تحصیلی 100 میلیونی به بنیاد و ارائه یک زنگ خطر برای مرکز پشتیبانی یکپارچه از سالخوردگان که به تنهایی در چونگجو زندگی می کنند.

رئیس جمهور بونگ گوان لی بورسیه هایی اهدا کرد و گفت: “ما بورسیه هایی اهدا کردیم تا به پرورش افراد مستعدی کمک کنیم که با بازگشت سود شرکت ها به جامعه آینده را هدایت می کنند.” من علاقه مند خواهم شد. “

لی کانگ دیوک ، شهردار پوهانگ گفت: “اگرچه کرونا 19 همه چیز دشوار است ، ما از ارسال بورسیه برای دانشجویان منطقه سپاسگزاریم.”

در همین حال ، Seohee Construction Co. ، Ltd. ، تاسیس شده در سال 1994 ، یک شرکت ساخت و ساز متوسط ​​است که از طریق ساخت پروژه های مختلف دولتی و خصوصی مانند معماری ، ساخت و ساز ، محیط زیست ، کارخانه و مسکن به دلیل فناوری و توانایی های خود شناخته شده است. پروژه ها

[ad_2]