فوریه 2, 2021 By haminp 0

سیستم پیشرفته تست گواهینامه رانندگی Daejeon ، سیستم صدور گواهینامه رانندگی و زمان مراجعه!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] مرکز بازرسی گواهینامه رانندگی Daejeon (مدیر Jeong-Sik Moon) برای جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی کرونا 19 از دستورالعمل های مدیریت قرنطینه دولت پیروی می کند و “برنامه مجوز آنلاین” و “سیستم رزرو زمان بازدید در اینترنت” را برای اختصاص زمان انتظار برای مشتریانی که از سایت آزمون بازدید می کنند. در دوم اعلام شد که گسترش خواهد یافت.

برای رفع ناراحتی مشتری ناشی از به حداقل رساندن تعداد افرادی که در پنجره دادخواست شهروندان منتظر هستند ، “خدمات صدور مجوز اینترنت” به شما امکان می دهد بدون مراجعه به مرکز آزمون پس از درخواست مجوز از طریق اینترنت ، مجوز را بدون انتظار دریافت کنید. خدمات رزرو در هنگام بازدید از اینترنت “، که باعث رزرواسیون در سایت می شود ، بیشتر گسترش یافته و اجرا می شود.

مون یونگ سیک ، رئیس مرکز بازرسی گواهینامه رانندگی Daejeon ، گفت: “خدمات صدور اینترنت و رزرو وقت ، مانند ارائه یک سرویس اطلاع رسانی که نتایج به دست آمده از طریق اینترنت را انتقال می دهد ، گسترش داده شده است. از طریق پیام های متنی ، به حداقل رساندن ناراحتی ، از غیرنظامیان و جلوگیری از شیوع بیماریهای عفونی تاج 19. من هر کاری می کنم. ”

[ad_2]