ژانویه 28, 2021 By haminp 0

سیب بهشت ​​خشک ، بهترین هدیه برای تعطیلات سال نو میلادی

[ad_1]

[상주타임뉴스=김이환 기자] شهر سانگجو شروع به تبلیغ خرمالو خشک در سطح وسیعی قبل از سال نو میلادی کرد. وی گفت این به این دلیل است که سال نو میلادی قمری فصل است و به عنوان یک هدیه تعطیلات در کانون توجه قرار دارد.

به طور خاص ، مشخص شد که وقتی کشاورزان تولید کننده خرمالو خشک در سال گذشته از محصول ضعیف در برابر کرونا 19 رنج می بردند ، سیگار برگ به دست آنها پیچیده می شد.

Sangju City مرکز اطلاعات ارتقاim خرمالو خشک Sangju را در هجدهمین اداره جنگلداری و سبزسازی نصب و راه اندازی کرده است. این مرکز اطلاعاتی که تا 10 فوریه فعالیت می کند ، هنگام اتصال سفارشات فروش ، در اتصال کشاورزان سیب خشک شده بهشت ​​نقش دارد.

علاوه بر این ، دولت های محلی شهرهای خواهر سانگجو ، گانگسئو گو ، گانگدونگ گو ، گانگنام گو ، یونگسان گو و یئونژ گو ، بوسان ، سیب های بهشت ​​خشک محلی و سایر محصولات کشاورزی را در اینترنت تبلیغ می کنند. وقتی افتتاح بازار مستقیم به دلیل کرونا 19 دشوار شد ، آنها از طریق روابط خواهرانه شروع به بازاریابی کردند.

علاوه بر این ، 4800 نسخه از بروشور حاوی مشخصات و اثربخشی خرمالوی خشک Sangju و لیستی از کشاورزان فروخته شده در اینترنت به عنوان مواد تبلیغاتی استفاده می شود. همچنین 70000 بروشور حاوی خرمالو خشک Sangju تولید و در بین مصرف کنندگان توزیع می شود.

سانگجو منطقه اصلی تولید سیب بهشت ​​خشک است که 60٪ تولید کشور را نشان می دهد و از طعم و کیفیت عالی برخوردار است.

سیب های بهشتی Sangju خشک با سایر محصولات محلی با سیب های بهشت ​​خام متفاوت است. برای به دست آوردن یک سیب بهشت ​​خشک ، باید رطوبت ، تراکم گوشت ، شکل برش خوب و جرثقیل مناسب برای آویز داشته باشد و “Sangjudungsi” که توسط سازمان جنگل به عنوان یک نوع ثبت شده است ، پاسخگوی همه این موارد است شرایط.

خرمالو خشک همانطور که خرمالوی خام عالی نیز دارد ، کارایی عالی دارد. از آنجا که سرشار از ویتامین های A و C است ، برای تقویت ایمنی ، بهبودی از خستگی و آنتی اکسیدان ها مفید است.گامجوجی همچنین حاوی مقدار زیادی اسکوپولتین است که برای گردش خون مفید است.

در Donguibogam و Bonchogangmok نوشته شده است که خرمالو خشک برای سرفه و اسهال مفید است و برای تسکین خونریزی یا خماری مفید است به خصوص پودر سفید موجود در سطح خرمالو خشک به برونشیت و ریه ها کمک می کند.

سانگ یانگ کیم ، مدیر جنگلداری و سبزسازی ، گفت: “به عنوان هدیه سال نو ، بهترین خرمالو خشک Sangju است ، بنابراین لطفاً مقدار زیادی بخرید.”

برای خرید خرمالو خشک Sangju ، با تیم مدیریت خرمالو خشک (0525-537-6325) ، بخش محوطه سازی جنگل ، تالار شهر Sangju تماس بگیرید.

[ad_2]