فوریه 2, 2021 By haminp 0

سرویس پشتیبانی آموزش Seosan ، رقابتی برای عدم هدیه دادن یا دریافت هدیه برای همه کارمندان

[ad_1]

[서산타임뉴스=나정남기자] دفتر پشتیبانی آموزش Chungcheongnam-do Seosan (Seonhee Lee) “ایجاد قول عدم اهدای هدایا” و “ارتباط یکپارچگی مراکز آموزش” را برای ایجاد فرهنگ عادلانه خدمات عمومی برای همه کارکنان کتابخانه Haemi در اتاق کنفرانس در طبقه دوم دفتر پشتیبانی آموزش و پرورش در سئوسان. سخنرانی ویژه ای درباره رهبری برگزار شد.

این وعده عدم دادن یا دریافت هدیه برای ایجاد نظم و انضباط در اداره های دولتی و ایجاد جو قابل احترام برای خدمات عمومی قبل از تعطیلات سال نو میلادی آماده شده است. قول تمرین عملی حرکتی که دریافت نمی کند را با صدای بلند می خوانم.

از طریق سخنرانی ویژه بعدی در مورد سلامت مراکز آموزشی ، ما وقت داشتیم تا فرهنگ سازمانی را که Oullim Seosan آموزش می آموزد ، که از طریق مدیریت صادقانه و عادلانه و ارتقا active فعال کسب و کار رشد می کند ، تأمل کنیم.

علاوه بر این ، با توجه به استراتژی دولت برای ترویج کربن خنثی ، دفتر آموزش سئوسان قبل از سال 2021 جلسات بدون کاغذ برگزار کرد تا زمینه را برای کاهش انتشار کربن فراهم کند و همچنین اولین کمپین 1 برای کاهش انتشار کربن را اجرا کرد. حفاظت از انتشار کربن وی تأکید کرد که او قول می دهد که به طور فعال تمرین کند.

سرپرست دانشگاه لی سون هی گفت: “تشخیص اینكه فرهنگ كامل را با یك عمل كوچك انجام می دهم ، امیدوارم كه جشن دلپذیری باشد ، به جای هدیه دادن فضیلت های قلبی را ببخشد و دریافت كند. “او گفت.

[이선희 교육장 청렴 특강모습.]

[이선희 교육장 청렴 특강모습.]

[ad_2]