ژانویه 29, 2021 By haminp 0

سرویس آتش نشانی Suncheon’s Guri 119 ، گشت شب مبارزه با آتش سنتی

[ad_1]

[전남타임뉴스 = 이동준] مرکز ایمنی Gurye 119 (مدیر مرکز Hwa-yeon Hwang) گفت که از سومین روز به همراه آتش نشانان داوطلب Gurye-gun (Captain Yoo Young -geol) گشت های شبانه را برای بازار سنتی و بازار دائمی انجام می دهد. )

این گشت شبانه با گروهی از دو اکیپ داوطلب آتش نشانی و آتش نشان همراه بود که آموزش و آموزش ایمنی در برابر آتش را دیده بودند و اعلام کردند که از ساعت 21:00 تا 22:00 که منطقه زمانی آسیب پذیر است ، برای جلوگیری از آتش سوزی در بازارهای سنتی که در آنها خطر آتش سوزی در زمستان وجود دارد.

آتش نشانان داوطلب قبل از گشت شبانه به مرکز ایمنی صالح 119 معرفی می شوند و پس از آموزش گشت می شوند. محتوای اصلی شامل ▲ نقشه تجهیزات اطفا حریق و بازرسی از کپسول های آتش نشانی ▲ بازرسی از کپسول های آتش نشانی و سیستم های اطفا emergency حریق اضطراری ▲ آتش سوزی ها مانند حفاظت از آتش و از بین بردن عوامل آسیب پذیر است. و فعالیتهای پیشگیرانه را برای جلوگیری از حوادث ایمنی مختلف انجام می دهد.

هوانگ هوا یئون ، رئیس مرکز ایمنی Gurye 119 گفت: “ما با انجام گشت های شبانه فعال برای ایجاد یک آتش سوزی ایمن و ایمن ، تمام تلاش خود را می کنیم تا زمستانی گرم و ایمن را برای تجار بازار و غیرنظامیان مبتلا به COVID-19 ایجاد کنیم. فضای رایگان برای بازارهای سنتی در زمستان. “او گفت.

[ad_2]