ژانویه 21, 2021 By haminp 0

سرعت شهر گیونگجو در ساخت “مسکن عمومی برای اجاره سالمندان بالای 65 سال”

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] Gyeongju City اعلام کرده است که ساخت مسکن اجتماعی سالمندان برای افراد بی خانمان را در دو مکان Angang-eup و Hwangseng-dong امسال آغاز خواهد کرد.

گفته می شود که Angang-eup در آوریل 2019 و Hwangseong-dong در ماه مه سال گذشته برای پروژه عرضه عمومی توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل انتخاب شده اند.

“مسکن اجتماعی سالمندان” یک پروژه عمومی برای تأمین مسکن اجاره ای است که در آن مسکن اجتماعی متناسب با نیاز سالمندان و نهادهای اجتماعی به صورت ترکیبی نصب می شود.

نخست ، خانه سالمندان Angang-eup در Gyeongju-si ، که در ژانویه سال جاری راه اندازی شده است ، دارای 103 آپارتمان اجاره ای دائمی (اختصاصی 26㎡) و امکانات اجتماعی (962،462) با مجموع 17.2 میلیارد درآمد کسب خواهد کرد. در سال 2020 ساندی ری ، آنگانگ ایوپ.

خدمات مراقبت های اجتماعی مجهز به فضاهای مراقبت اجتماعی شخصی مانند سالن اجتماعات چند منظوره ، اتاق های فیزیوتراپی و اتاق های برنامه هستند.

اسکان از 30 دسامبر سال آینده که ساخت و ساز به پایان رسید امکان پذیر است.

علاوه بر این ، ساخت مسکن مراقبت های اجتماعی در Hwangseong-dong ، Gyeongju-si ‘، که ساخت آن در ماه دسامبر آغاز می شود ، با 137 آپارتمان دائمی (منطقه اختصاصی 36 درجه) و امکانات اجتماعی (1517㎡) ساخته می شود با ارزش کل 19.8 میلیارد KRW در 1068-9 ، Hwangseong-dong.

مرکز مراقبت های اجتماعی دارای یک اتاق سرگرمی ، سالن بدن سازی ، کلاس آواز و یک فضای عمومی خواهد بود.

تاریخ تقریبی معرفی 31 دسامبر 2023 است.

هر دو خانه مراقبت های اجتماعی سالمندان خانه 65 سال به بالا و افراد مسن محروم را در خود جای نمی دهند و شرایط اجاره 30٪ قیمت بازار اطراف است که یک اجاره ثابت 50 ساله است.

در مورد منطقه گیونگجو ، جمعیت سالخورده 65 سال به بالا 57713 نفر است (از دسامبر گذشته) ، که 22.61 درصد از کل جمعیت را نشان می دهد ، که یک ساختار اجتماعی بیش از سن را نشان می دهد.

سانگ سیک خان ، رئیس اداره مسکن در شهر گیونگجو گفت: “ما تمام تلاش خود را برای ساختن مسکن اجتماعی برای سالمندان انجام خواهیم داد تا آنها بتوانند به سالمندان کمک کنند تا زندگی پایدار در دوران بازنشستگی داشته باشند.”

[ad_2]