فوریه 5, 2021 By haminp 0

سخنگوی شورای شهر Sejong ، سون یول لی در مورد راه های بهبود پل های عابر پیاده در Buulcho بحث می کند

[ad_1]

[세종타임뉴스=홍대인 기자] در میان بسیاری از شکایات در مورد استفاده از پل عابر پیاده که دهکده Saemom و دبستان بول را بهم متصل می کند ، سخنگوی شورای شهر Sejong ، لی سون یول ، و شهردار Sejong و مقامات دفتر آموزش و پرورش دور هم جمع شدند و در مورد اقدامات بهبود بحث کردند.

این جلسه پیرامون پیگیری آسانسور پل عابر پیاده و تخریب رمپ بود که قرار است در ماه مارس به اتمام برسد و همچنین نصب رمپ های دوچرخه و کار گروهی از فعالیت های خدمات عمومی برای برف روبی.

شرکت کنندگان در جلسه اجماع عمیقی را به وجود آوردند که باید ایمنی و راحتی دانش آموزانی را که از طریق پروژه به طور عمده از پل عابر پیاده برای بهبود محیط پل عابر پیاده استفاده می کنند ، تضمین کنند.

بر اساس یک سیستم همکاری نزدیک با ادارات مربوطه تالار شهر Sejong و وزارت آموزش و پرورش ، نماینده لی سونگ یول قصد دارد به طور فعال در بررسی پیگیری تخریب پل عابر پیاده و تهیه نقشه های کاری برای گروه داوطلب ساکنان.

نماینده لی گفت: “همانطور که بخشهای مربوطه عمیقا در حال بررسی این موضوع هستند ، ما با هم همکاری خواهیم کرد تا به تدریج ایمنی سفر به دانشجویان را ارتقا دهیم. ما همچنین این اقدامات اداری را به شورای استیناف مدرسه ارجاع می دهیم. پشتیبانی کنید تا بتوانم آن را انجام دهم

[ad_2]