جولای 22, 2021 By haminp 0

ستوان Manoj Sinha ، فرماندار جامو کشمیر ، 7 پروژه زیرساخت انرژی را به ارزش 10.11 کرور اختصاص داده است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

ارسال شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در جمعه ، 23 ژوئیه 2021 ، 1:48 بعد از ظهر IST

خلاصه

ستوان فرماندار به کارمندان بخش برق توصیه کرد که مردم را در برنامه ریزی و اجرای اقدامات با هدف افزایش جمع آوری درآمد مشارکت دهند. فرماندار ستوان با تکرار دستورالعمل های اتخاذ شده در جلسات قبلی ، بخش برق را به سمت تکمیل کار با شماره شناسایی منحصر به فرد ترانسفورماتورها بر اساس اولویت هدایت کرد.

ستوان فرماندار مانوج سینها
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

ستوان فرماندار مانوی سینها هفت پروژه انرژی به ارزش 10.11 کرون را به مردم اختصاص داد. مانوی سینها گفت در سه دهه گذشته در بخش انرژی آفریقای جنوبی هیچ تحولی رخ نداده است. تقویت بیشتر زیرساخت ها همچنین به اطمینان از تأمین مستمر مردم در مناطق روستایی کمک می کند. چهار منطقه کشمیر بر روی پروژه های جدید کشف شده توسط ستوان فرماندار متمرکز هستند. این به سود 30400 خانواده از پولواما ، باندیپورا ، گاندربال و بودگام خواهد بود. ساخت ایستگاه دریافت جدید در پولواما ، یک منبع تغذیه قابل اعتماد برای 3،350 خانوار را فراهم می کند.

سینا گفت که ما در بخش تولید ، انتقال و توزیع برق مشکلات زیادی داریم. اما ما متعهد به حل مشکلات به موقع هستیم. 5،000 کرور برای تبدیل زیرساخت های انرژی اختصاص داده شده است و من مطمئن هستم که با یک رویکرد عملی خواهیم توانست چالش های این بخش را کاهش دهیم.

5000 خانواده از توسعه ایستگاه پذیرش موجود در باندیپارو بهره مند می شوند. در مجموع 13،600 خانواده از ظرفیت اضافی Bandiparo بهره مند خواهند شد. مدیر ستوان گفت که دولت در بخش انرژی با خسارات زیادی روبرو شده است زیرا مردم قبض های خود را پرداخت نمی کنند. تا زمانی که شهروندان تصمیم به پرداخت هزینه نداشته باشند ، هیچ دولتی نمی تواند قدرت قابل اطمینان ارائه دهد. درخواست فروتنانه من از مردم این است که قبض برق خود را پرداخت کنند. این به نفع UT است.

همچنین بخوانید- پیشگیری از تصادف اما تهدید نیست: دو سازمان تروریستی برای لرزاندن جامو و کشمیر متحد شدند ، این تعداد مشخص شده است
همچنین بخوانید- قتل … که همه را به وجد می آورد: عید در روستا جشن گرفته می شود ، شوهر گلوی یک زن را با برادرش در مزرعه می برد

گسترش

ستوان فرماندار مانوج سینها هفت پروژه انرژی به ارزش 10.11 کرون را به مردم اختصاص داد. مانوی سینها گفت در سه دهه گذشته در بخش انرژی آفریقای جنوبی هیچ تحولی رخ نداده است. تقویت بیشتر زیرساخت ها همچنین به اطمینان از تامین مستمر مردم در مناطق روستایی کمک می کند. چهار منطقه کشمیر بر روی پروژه های جدید کشف شده توسط ستوان فرماندار متمرکز هستند. این به سود 30400 خانواده از پولواما ، باندیپورا ، گاندربال و بودگام خواهد بود. احداث ایستگاه دریافت جدید در پولواما منبع تغذیه قابل اطمینان برای 3،350 خانوار را فراهم می کند.

شینها گفت که ما در بخشهای تولید ، انتقال و توزیع برق مشکلات زیادی داریم. اما ما متعهد به حل مشکلات به موقع هستیم. 5000 كوره برای تحول در زیرساخت های انرژی اختصاص یافته است و من مطمئن هستم كه با یك رویكرد عملی می توانیم چالش های این بخش را كاهش دهیم.

5000 خانواده از توسعه ایستگاه پذیرش موجود در باندیپارو بهره مند می شوند. در مجموع ، 13،600 خانواده از ظرفیت اضافی Bandiparo بهره مند خواهند شد. مدیر ستوان گفت دولت به دلیل اینکه مردم قبض های خود را پرداخت نمی کردند ، در بخش انرژی با خسارات زیادی روبرو بود. تا زمانی که شهروندان تصمیم به پرداخت هزینه نداشته باشند ، هیچ دولتی نمی تواند قدرت قابل اطمینان ارائه دهد. درخواست فروتنانه من از مردم این است که قبض برق خود را پرداخت کنند. این به نفع UT است.

همچنین بخوانید- پیشگیری از تصادف ، اما تهدید نیست: دو سازمان تروریستی گردهم آمدند تا جامو و کشمیر را لرزاندند ، این تعداد نظرسنجی را آغاز کرد

همچنین بخوانید- قتل … که همه را به وجد می آورد: عید در روستا جشن گرفته شد ، شوهر گلوی یک زن را با برادرش در مزرعه برید

[ad_2]