فوریه 2, 2021 By haminp 0

سانگدون ، شهردار Cheonan ، از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری های کره بازدید می کند و می خواهد واکسن COVID-19 را افزایش دهد

[ad_1]

پارک سانگدون شهردار Cheonan از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری کره در تاریخ 1 بازدید می کند و با مقامات کلیدی مانند Na Song Wong ، معاون مدیر آژانس ملی کنترل بیماری دیدار می کند تا سیستم قرنطینه Cheonan ، واکسن ها و مشکلات میدانی را به اشتراک بگذارد و واکسن کافی بخواهد. پشتیبانی. عکس = شهر چئونان

[천안타임 뉴스=최영진기자] شهردار Cheonan ، سانگ دونگ در تاریخ اول از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری های کره (کمیساریای شرکت Jeong Eun-gyeong) بازدید کرد و به طور فعال از موارد برجسته مانند گسترش منطقه برای منعکس کردن مشخصات منطقه قبل از واکسیناسیون ویروس کرونا به طور فعال پشتیبانی می کند عفونت (تاج 19).

در آن روز ، شهردار پارک سیستم قرنطینه Cheonan را به همراه مقامات مهم مانند Na Song Wong ، معاون آژانس ملی بیماری ها تشخیص داد ، وضعیت واکسن ها و مشکلات موجود در این زمینه را به اشتراک گذاشت و خواستار حمایت کافی از واکسن ها شد.

Cheonan City یک درگاه ترافیکی بین کلان شهرها و Yonghonam است و به عنوان ورودی قرنطینه ، در معرض محیطی قرار می گیرد که به دلیل جمعیت زیاد شناور ، احتمال آلودگی در آن گسترش می یابد. قطارهای Metropolis و KTX عبور می کنند و هجوم زیادی از جمعیت در کلانشهرها وجود دارد و در کلانشهرها 14 مجتمع صنعتی و 11 دانشگاه وجود دارد و بسیاری از خارجی ها و همچنین جمعیت شناور که به محل کار خود رفت و آمد می کنند منطقه شهری و منطقه چونچئون.

بعلاوه ، انتظار نمی رود که کادر پزشکی کادر پزشکی زیادی داشته باشند زیرا واکسیناسیون به دلیل پشتیبانی تنها 15 کارمند داخلی و م institutionsسسات پزشکی خصوصی در حوزه قضایی است.

بر این اساس ، شهردار پارک بر نیاز به واکسیناسیون سریع برای گروه های آسیب پذیر ، با در نظر گرفتن مشخصات هر یک از مقامات محلی تأکید کرد. ▲ بخشی از انتخاب اهداف واکسیناسیون پیشنهاد شده اختیارات اختیاری.

شهردار پارک گفت: “چئونان به عنوان شهر اصلی برای واکسیناسیون تاج 19 عمل خواهد کرد تا جمهوری کره بتواند مصونیت جمعی قابل توجهی را به عنوان دروازه اصلی قرنطینه در جنوب چونگچئونگ ، در نزدیکی کلانشهر ، تأمین کند. “

پارک سانگدون شهردار Cheonan از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری کره در تاریخ 1 بازدید کرد و با مقامات کلیدی مانند Na Song Wong ، معاون مدیر آژانس ملی کنترل بیماری دیدار کرد تا سیستم قرنطینه Cheonan ، آماده سازی واکسیناسیون و مشکلات در محل را به اشتراک بگذارد و از واکسن پشتیبانی کافی بخواهید. عکس = شهر چئونان

وی اضافه کرد: توصیه می شود متناسب با تعداد مقامات محلی در مناطق غیر پایتخت ، کادر پزشکی مجدداً به کار گرفته شود ، تعداد کافی واکسن مورد نیاز برای گسترش تعداد اهداف واکسیناسیون اولیه و در نظر گرفتن مشخصات هر دولت محلی توصیه شود. واکسیناسیون در کره از طریق شبیه سازی های پیچیده تر و عمیق تر انجام می شود تا واکسیناسیون به سرعت و با اطمینان انجام شود.

Cheonan City اعلام کرده است که در حال آماده سازی کامل برای واکسیناسیون منظم و روان ، متمرکز در تیم واکسیناسیون Cheonan City Corona 19 است که از 25 ژانویه آغاز می شود.

این شهر قصد دارد با واکسیناسیون 490،000 نفر یا 70٪ از 570،000 شهروند بالای 18 سال ، مصونیت گروهی ایجاد کند.

ما در نظر داریم حداقل 5 مرکز واکسیناسیون با استفاده از امکانات عمومی نصب کنیم تا حداکثر 4800 شهروند بتوانند روزانه واکسیناسیون دریافت کنند و مناطق واکسیناسیون متمرکز بر متخصصان و سازمان های مرتبط مانند انجمن پزشکی Cheonan سیستمی برای مشارکت عمومی و خصوصی ایجاد می کنند. ترکیب شورا نیز تکمیل شد.

همچنین گزارش شد که تلاش برای تکمیل کارمندان واکسیناسیون از طریق یافتن راه هایی برای حمایت از کمبود نیرو با مشورت با پزشکان محلی و انجمن های پرستار و تأمین کادر لازم از طریق پیشنهادهای عمومی در حال انجام است.

[ad_2]