ژانویه 21, 2021 By haminp 0

سانگجو برای ایجاد و اجرای یک طرح جامع برای یادگیری مادام العمر در سال 2021

[ad_1]

[상주타임뉴스=김이환 기자] سانگجو برای تبدیل شدن به “شهر یادگیری مادام العمر مربوط به یادگیری” یک طرح جامع برای یادگیری مادام العمر ایجاد و اجرا می کند.

این شهر اعلام کرد که با استفاده از یادگیری مادام العمر مادام العمر ، یادگیری مادام العمر ویژه منطقه ای ، یادگیری مادام العمر یکپارچه اجتماعی و یادگیری مادام العمر در سطح جهان ، قصد دارد در مجموع 900 میلیون وون در بیش از 30 پروژه سرمایه گذاری کند.

سال گذشته ، شرایط اصلی برای تعریف یک شهر برای یادگیری مادام العمر مانند ایجاد یک برنامه یادگیری مادام العمر دراز مدت و بلند مدت و تصویب قطعنامه شورا ایجاد شد و پیش بینی می شود 2021 پروژه را تسریع کند.

به طور خاص ، او تصمیم گرفت که تمرکز خود را بر آموزش حضوری متناسب با فضای جدید برای یادگیری مادام العمر در دوران پس از تاج بگذارد. این زمینه برای ایجاد یک استودیوی دیجیتال اختصاصی و تجدید نظر در مقررات مربوط به آموزش آنلاین ایجاد می شود و برنامه های مختلف یادگیری مادام العمر را از طریق یک پلت فرم یادگیری مادام العمر مدیریت می کند. وی قصد دارد با انجام آموزش هایی جهت افزایش صلاحیت مربیان غیرحضوری برای فعال سازی یادگیری مادام العمر آنلاین ، به دنبال تحول كیفی یادگیری مادام العمر باشد.

علاوه بر این ، “داستان مادربزرگ زیست شناسی-زیست شناسی” ، “صد سال” در علوم انسانی فرهنگی ساکنان و برنامه های یادگیری مادام العمر برای خانواده های معلول و خانواده های چند فرهنگی با استفاده از میراث فرهنگی و منابع محلی گسترش می یابد.

علاوه بر این ، ما با مرکز یادگیری محله کار می کنیم و در یک دوره زبان کره ای شرکت می کنیم تا یادگیری مادام العمر کوتاه مدت ، دانشگاه دومین مبارک برای تقویت شهروندی جهانی و مدرسه اشتغال گل ارائه دهیم. میانسالی “برای گسترش مشاغل از نوع آموزش. همچنین تصمیم گرفته شد تا تمام تلاش خود را برای احیای باشگاه یادگیری مادام العمر محلی انجام دهند.

این شهر مصوبه ای در زمینه ارتقا Learn یادگیری مادام العمر و یک شورای یادگیری مادام العمر ایجاد کرد که از سال 2006 با مرکز بازدید از زنان و آکادمی شهروندان آغاز شد و آموزش سواد آموزی ، کلاس های تحویل در محل و آموزش ایجاد شغل را انجام می دهد. علاوه بر این ، وی هنگام آموزش حضوری به دلیل کرونا 19 ، برای اولین آموزش غیرحضوری در گیونگ بوک مورد توجه قرار گرفت.

[ad_2]