فوریه 3, 2021 By haminp 0

ساختمانهای از دست رفته در مناطق روستایی ، چالشی برای جوانان و انتخاب شده برای “پروژه حمایت از استارت آپ برای استفاده از امکانات بی تحرکی در مناطق روستایی”

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]در Gyeongsangbuk-do ، Andong-si و Goryeong-gun به عنوان “پروژه حمایت از راه اندازی تاسیسات عدم فعالیت روستایی در سال 2021” توسط وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی انتخاب شدند.

“پروژه کمک به تسهیلات بیکار” ، که برای اولین بار در سال 2020 آغاز به کار کرد ، توسط وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی مورد بحث و انتخاب قرار می گیرد و امکانات بیکار در مناطق روستایی را هدف قرار می دهد. اعلام شد که این طرحی است که به افراد ، شرکتها و مقامات محلی اجازه می دهد تا با حمایت از هزینه یک پروژه بازسازی در حدود 450 میلیون وون (هزینه دولت) در مناطق روستایی مشاغلی را در مناطق روستایی راه اندازی کنند یا به احیای مجدد محلی کمک کنند. 225 ، هزینه های محلی 225) مکان.

در سال 2020 ، 3 مکان انتخاب شد ، از جمله Gimcheon ، Uiseong و Cheongdo ، با استفاده از امکانات خاموش در مناطق روستایی ، مانند مراکز تجربه موجود ، مراکز بهداشتی درمانی و مزارع قدیمی به عنوان مکان های خرید و تولید در مراکز خرید آنلاین. ، کافه ها ، نانوایی ها و مهمانسراها توسط جوانان اداره می شود. تحول در فضا یکی پس از دیگری

در این سال ، محتویات اصلی تجارت Andong City و Goryeong-gun انتخاب شد و Andong City توافق نامه تجارت با Yeokdong Ecological فرهنگ روستای شرکت ، آموزشی ویبولیتین امضا کرد. و تاسیسات توریستی مانند کافه ها و نانوایی ها و غذاهای محلی را با کمک Nonghyup Grain Warehouse در دهکده واقع در Seobu-ri ، Dosan-myeon به فروش می رساند. این برنامه قصد دارد یک فضای پیچیده برای گردشگری فرهنگی مانند نمایشگاه و سرب ایجاد کند صنعت ششم توسعه از طریق توسعه نام تجاری برتر خود.

گوریونگ-گون مدرسه تعطیل شده واقع در جیک ری ، گجین میون را بازسازی کرد و سعی کرد آن را به “مدرسه کشاورزی جوانان” تبدیل کند. این طرح به منظور پاسخگویی به تغییر مناطق روستایی با ارائه آموزش فن آوری کشاورزی برای هواپیماهای بدون سرنشین ، کنترل و اصلاح محصولات کشاورزی و جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها ، ضمن گسترش تجربه جوانان از طریق فعالیت های پس از مدرسه است.

[ad_2]