فوریه 6, 2021 By haminp 0

زندگی خانوادگی کودکان ایجاد SOC پروژه ای را برای بودجه دولت تحریک می کند

[ad_1]

[김천타임뉴스=권오원] شهر نوآوری گیمچئون ، گیونگ بوک ، اعلام کرد که تغییرات خوشایند برای بهبود عزت زندگی آغاز می شود.

شهر گیمچئون مبلغ کل پروژه را به عنوان هزینه پروژه SOC برای زندگی تخصصی خانواده کودکان گیمچون ، 9 میلیارد هزینه (4.5 میلیارد درآمد در دولت و 4.5 میلیارد هزینه محلی) کسب کرده است.

گزارشی از اتمام نهایی خدمات طرح جامع در 3 فوریه (چهارشنبه) با شرکت بیش از 20 مقام مانند کیم جونگ سئوپ ، شهردار گیمچئون ، لی وو چونگ ، رئیس شورای شهرداری گیمچئون ، نماینده برگزار شد. از ساکنان محلی یولگوک دونگ ، کارمندان دولت و مدیر عامل شرکت روند را تسریع کنید.

برای کاهش هزینه های ساخت ، مدیریت و بهره برداری ، شهر گیمچون تصمیم گرفته است مجموعه ای از امکانات را که ترکیبی از امکانات مختلف مانند امکانات بازی در فضای داخلی و جوامع مسکونی است را در یک فضا ارتقا دهد. علاوه بر این ، با فراهم آوردن فرصت های مختلف برای زنده ماندن فرزندان (خانواده ها) ، هدف آن پر کردن خلا serious جدی در خلا education آموزش و مراقبت از تجربه شهری است.

در شهر گیمچون ، سهم جمعیت کودکان در شهرهای مبتکر تا سال 2019 بیش از دو برابر میانگین کشوری است ، اما امکانات SOC برای مراقبت ، آموزش و تجربه کودک بسیار ناکافی است.

در حالی که پروژه موجود SOC مربوط به زیرساخت های اقتصادی مانند جاده ها و راه آهن است ، زندگی SOC به تمام تسهیلاتی اشاره دارد كه پیش شرط اصلی زندگی روزمره هستند و باعث راحتی زندگی می شوند.

[ad_2]