ژانویه 28, 2021 By haminp 0

رویداد ویژه سال نو برای فروش در فروشگاه آنتن ششم محصولات صنعتی

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]Gyeongsangbuk-do 7 فروشگاه آنتن (Daebaek Plaza ، E-Mart Gyeongsan ، Gumi ، Pohang ، شعبه Wolbae ، فروشگاه جهانی Shinsegae Daegu Branch ، فروشگاه جهانی Lotte Yeongdeungpo شعبه) از 28 ژانویه تا 12 فوریه (16 روز) قبل از سال نو قمری دارد ما یک رویداد ویژه برای فروش محصولات صنعتی در سال جدید برگزار می کنیم.

این رویداد به منظور ارتقا sales فروش 6 شرکت مدیریتی دارای مجوز صنعت که با کاهش فروش به دلیل کرونا 19 روبرو هستند ، و استقبال از سال جدید گرم که در آن مصرف کنندگان می توانند محصولات عالی کشاورزی را با قیمت پایین خریداری کنند ، تهیه شده است.

در رویداد فروش ویژه ، اقلام به طور عمده برای مجموعه های هدایای طراحی شده برای هدایای تعطیلات مانند شیرینی های کره ای ، قارچ ، عسل و غذاهای سالم ترتیب داده می شدند. رویدادهای مختلفی مانند پرداخت و سال جدید قمری (2.12) در یک روز برگزار می شود.

فروشگاه آنتن نه تنها با ارتقا و گسترش کانال های فروش محصولات صنعت 6 ، بلکه با شناسایی واکنش ها و روند مصرف کنندگان و استفاده از آنها برای بهبود محصولات تولید کنندگان ، به تقویت قدرت رقابت صنعت 6 کمک می کند.

محصولات فروخته شده در فروشگاه آنتن هر ساله در حال رشد است ، زیرا با کمک محصولات کشاورزی مرغوب تولید شده در منطقه می توان به آنها اعتماد و خرید کرد. مجموع فروش در سال 2016 1.3 میلیارد ، در 18 سال 1.8 میلیارد و در 20 سال 2.3 میلیارد بوده است.

به طور خاص ، به عنوان بخشی از یک همکاری سودآور با مشاغل محلی ، بازار فروش مستقیم Gumi سامسونگ الکترونیکس که از سال 2015 آغاز به کار کرده است ، امسال با Corona 19 به صورت آنلاین تغییر شکل داده است و بین 27 ژانویه و 7 فوریه به مدت 12 روز است. بنابراین همچنین یک مرکز خرید برای محصولات صنعت 6 باز شد.

[ad_2]