ژانویه 27, 2021 By haminp 0

روند رو به رشد نورو ویروس در نتیجه اسهال داژئون

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] موسسه بهداشت و محیط زیست شهر داژئون باید علل 16 باکتری ، 5 ویروس و 4 پروتوزوآ را برای بیماران مبتلا به اسهال که از بیمارستان ها و کلینیک های تعیین شده به عنوان م medicalسسات پزشکی نمونه در منطقه بازدید یا دریافت کرده اند ، شناسایی کند تا بیماری اسهال را کنترل کند. .

در نتیجه نظارت ، علت اصلی که از زمستان سال گذشته در حال افزایش است ، نورو ویروس است که در نوامبر سال گذشته 3.6 درصد ، در دسامبر 8.6 درصد و در هفته چهارم ژانویه امسال 5/27 درصد تأیید شد. سال بالاترین میزان 66.7٪ بود که نشان می دهد باید بیشتر به بزرگسالان به مدیریت بهداشتی نوزادان و کودکان کم ایمنی توجه شود.

نورو ویروس باعث گاستروانتریت حاد همراه با استفراغ و اسهال می شود به طور متوسط ​​1 تا 2 روز پس از عفونت ، و مسیر عفونت متنوع است و به راحتی می تواند در اثر تماس گسترش یابد ، بنابراین در خانه های گروهی مانند مراکز مراقبت روزانه ، عفونت هایی مانند مراقبت از دست شستشو و پخت غذا. توجه ویژه ای باید به پیشگیری شود.

جئون جائه هیون ، رئیس موسسه بهداشت و محیط زیست Daejeon گفت: “امسال پیش بینی دقیق تری از بیماریهای عفونی روده در کره با گسترش و تقویت امکانات مربوط به کنترل اسهال از سه به 5 پیش بینی می شود. تمایل به بسیاری از ورمهای ناشی از ویروس نورو ویروس تا ماه مه ، بنابراین باید مراقبت شود تا حتی در زمستان از مسمومیت غذایی جلوگیری شود.

[ad_2]