ژانویه 6, 2021 By haminp 0

“رنگ مو” Chocopla Shohei Nagata “… طرفدار Hiroaka” من فقط Todoroki-kun را می بینم “: J-CAST News

[ad_1]

ترکیب خنده “سیاره شکلات” در “پروپوزال بیانیه دایگو کاواشیما” (تلویزیون فوجی) که در 5 ژانویه 2021 پخش شد ، ظاهر شد. وقتی Shohei Nagata موهای جدید خود را با رنگی عجیب به نمایش گذاشت ، مورد توجه علاقه مندان انیمه / انیمه محبوب “My Hero Academia” قرار گرفت و شبیه شخصیت خاصی بود.

  • از وب سایت رسمی انیمه تلویزیون

    از وب سایت رسمی انیمه تلویزیونی “My Hero Academia”.

  • از وب سایت رسمی انیمه تلویزیون

“پیشنهادهای” مختلف در مصاحبه های خیابانی

در این برنامه ، آکیرا کاواشیما از ترکیب خنده دار Kirin و Daigo از Chidori به عنوان MC عمل می کند و مجریان مهمان “شکایت” هایی را که معمولاً فکر می کنند به عنوان کینه ، عصبانیت و تردید در مورد جهان اعلام می کنند. انواع مختلفی از پیشرفت های اجتماعی که اقدامات بهبودی را ارائه می دهند. این بار چوکوپلا طرحی را برای اجرای معیار بهبود با گاچی از آرای دریافتی از جهان به چالش کشید. در سال 2021 ، مصاحبه های خیابانی برای مردان و زنان در هر سنی انجام شد تا یک جهش به جلو باشد.

زنی که یکی از طرفداران Chocopla است ، پیشنهاد داد: “اگر این کار را انجام دهید ، من می خواهم شما کار خوبی انجام دهید.” در پاسخ ، شون ماتسو گفت: “من از انجام منسای احساس ناراحتی می کنم. فکر نمی کنم وارد این نقش شوم …” (مانسای) میکروفن را صاف کرده و انگار برای اولین بار صحبت می کند. “فقط مردم کانزای می توانند این کار را انجام دهند. آقای کاواشیما از استودیو گفت: “من سر و صدا دارم.”

علاوه بر این ، نظرات مختلفی توسط افراد دیگر بیان شده است ، مانند “من می خواهم دنباله را ببینم” در ویدیوی YouTube ، که در آن آقای ناگاتا از آهنگ “عطر” توسط خواننده ایتو تقلید می کند.

[ad_2]