ژانویه 7, 2021 By haminp 0

“رفتار آرام خرید” مانند ماسک و دستمال توالت وزارت اقتصاد ، تجارت و صنعت Tweet: خبرهای J-CAST در اعلامیه اضطراری “دوباره سفارش”

[ad_1]

در 7 ژانویه 2021 ، نخست وزیر یوشی سوگا تصمیم گرفت در پاسخ به ویروس کرونا جدید “اعلامیه اضطراری” را با هدف هدف قرار دادن یک منطقه شهری و سه استان (توکیو ، چیبا ، سایتاما و کاناگاوا) صادر کند. در پاسخ ، وزارت اقتصاد ، تجارت و صنعت خواستار رفتار آرام خرید بود.

  • توئیتر رسمی وزارت اقتصاد ، تجارت و صنعت

    توئیتر رسمی وزارت اقتصاد ، تجارت و صنعت

  • توئیتر رسمی وزارت اقتصاد ، تجارت و صنعت

“ما قبلاً موجودی کالا را ایمن کرده ایم.”

برای یک ماه از فردا ، 8 تا 7 فوریه ، اعلامیه اضطراری برای 1 کلان شهر و 3 استان صادر می شود. این بار لازم است ساعت کاری رستوران ها تا ساعت 20:00 کاهش یابد ، تعداد کارکنانی که با کار از راه دور به کار می روند 70٪ کاهش یابد ، از انجام سفرهای غیر ضروری پس از ساعت 20:00 خودداری شود و پذیرش محدود شود به تماشای ورزش و کنسرت

در پاسخ به این اعلامیه فوق العاده ، صداهایی در SNS وجود دارد که نگران هستند “خرید دوباره آغاز شود”. دلیل این امر این است که قبل و بعد از صدور اعلامیه اضطراری در آوریل سال گذشته ، “کلاهبرداری” در مورد اتمام کالاهایی مانند دستمال توالت و دستمال مرطوب و وضعیت موجود در انبار وجود داشت.

با این حال ، وزارت اقتصاد ، تجارت و صنعت با انتشار توئیتی گفت خرده فروشان بزرگ سهام خود را قبلاً تأمین کرده اند.

“پیشتر پیامی در مورد صدور اعلامیه اضطراری برای 1 کلان شهر و 3 استان وجود داشت ، اما خرده فروشان بزرگ موجودی خود را تهیه کرده اند ، بنابراین ماسک ، دستمال توالت ، آب آشامیدنی ، غذای فوری و غیره از رفتار آرام خرید شما متشکرم ”

[ad_2]