فوریه 3, 2021 By haminp 0

رتبه 1 در ارزیابی منطقه ای برای یک پروژه منطقه ای برای میدان نوآوری ICT

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]Gyeongsangbuk-do اعلام کرد که به عنوان تشویق به 2.8 میلیارد میلیارد دلار بودجه دولت دیگر دست یافته است و در ارزیابی منطقه ای “پروژه میدان نوآوری ICT منطقه ای” در سال 2020 رتبه اول را کسب کرده است

پروژه منطقه ای ICT Innovation Square پروژه ای برای ایجاد زمینه ای برای تشویق پزشکان در آماده سازی برای تقاضای فزاینده استعداد در مناطق SW مانند هوش مصنوعی و بلاکچین است که اساس انقلاب صنعتی چهارم در دوره چهارم صنعتی است. انقلاب این امر به طور مشترک با تشکیل کنسرسیومی با Daegu و Ganguon انجام می شود.

در این ارزیابی ، Gyeongsangbuk-do توضیح داد که با وجود مدت زمان نسبتاً کوتاه اجرای پروژه حدود 5 ماه و مشکلات ناشی از کرونا 19 ، با دستیابی به نتایج واقعی بر خلاف اهداف پروژه ، توانست به نتایج خوبی برسد ، در حالی که در عین حال پروژه را با احساس سرعت تبلیغ کرد.

در سال 2020 (سال اول) این پروژه با تأکید بر ساخت اولیه زیرساخت ها مانند پایگاه آموزشی AI / SW تبلیغ شد. در نتیجه ، Gyeongbuk ICT Innovation Square (Gimcheon Innovation City) ، یک منطقه پیچیده برای توسعه SW و آموزش بلاکچین AI ، در منطقه Gyeongbuk ساخته و تکمیل شد و مراکز آموزش پیچیده AI-blockchain منطقه ای در مناطق Gangwon و Gangwon ساخته شد. .داگو …

علاوه بر این ، 761 استعداد در سطح کار با استفاده از هوش مصنوعی و آموزش بلاکچین در منطقه پرورش داده شد و حدود 9٪ از فارغ التحصیلان به نتیجه ای دست یافتند که منجر به ایجاد شغل واقعی شد. علاوه بر این ، برنامه های مختلفی مانند سمینارهای فناوری ، مشاوره ، انجمن های فناوری ، مسابقات و تبادل ایده های نوآورانه فناوری به طور قابل توجهی به گسترش پایگاه دیجیتال کمک کرده است.

بر اساس این نتایج کسب و کار ، در سال 2021 (سال دوم) ما با تأکید بر به دست آوردن نتایج قابل مشاهده از طریق داخلی سازی ، قصد داریم تبلیغات پروژه را تسریع کنیم.

ما قصد داریم اهدافی را مانند 1050 آموزش هوش مصنوعی / بلاکچین و 15٪ اشتغال زایی و غیره ، به ویژه برای جوانان و بازیگران محلی ، به منظور احیای مجدد فضای اساسی ایجاد شده در هر منطقه ، در مقایسه با سال قبل افزایش دهیم. فعالانه مشارکت در پروژه را تحریک می کنند. علاوه بر این ، 2.8 میلیارد هزینه ملی به دست آمده که به عنوان مشوق تأمین می شود ، با راه اندازی یک دوره آموزشی متمرکز بر پروژه های عملی مربوط به شرکت های محلی و مشوق های اشتغال به عنوان شرکت های محلی ، به تسویه حساب محلی کمک می کند.

[ad_2]