فوریه 3, 2021 By haminp 0

راه حل پروژه تسهیل ازدحام و استخدام Cheonan City ، Buldang-dong

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر چئونان اعلام کرد که افتتاح موقت جاده ارتباطی بین بودانگ-دونگ و جاده هوپ را برای حل ترافیک در بودانگ-دونگ و حل پروژه به درخواست ساکنان به پایان رسانده است و همچنین بهبود خطی جاده شهری را به پایان رسانده است. اتصال Bulgane City و Maegok-ri در آسان با یک پل.

جاده موقت اتصال دروازه پشتی آپارتمان دریاچه سوم و چهارراه راه امید (روبروی پنتاپورت) در جاده ای به طول 245 متر و عرض 8.0 متر با هزینه طراحی 100 میلیون وون ساخته شده است.

این شهر به طور فعال با LH در حال رایزنی است تا ابتدا یک جاده موقت را باز کند تا از ترافیک معمول Beonyeong-ro و Budang-daero راحت شود و در آینده مترو را گسترش دهد و در بالای مترو یک دوربرگردان نصب کند تا باز شود تا دسامبر 2021 د. من این کار را می کنم.

با افتتاح این جاده موقت ، برخی از بخشهای متراکم ناشی از چرخش صف انتظار در هنگام رفت و آمد به محل کار به سمت چپ پیش بینی می شود و شکایات مربوط به ناراحتی ورودی و خروجی آپارتمانهای کنار دریاچه ، که به دلیل عدم تمایل به طور مداوم مطرح شده اند انتظار می رود ساکنان کاهش یابد.

کار در بهسازی خطی جاده شهری متصل به شهر Buyu و Maegok-ri در آسان از پل Gwaseon از طریق بودجه مشارکت ساکنان ارتقا یافت ، زیرا حوادث تماس اغلب به دلیل نقص خطی رخ می داد.

این شهر با فراهم كردن بودجه ای برای مشاركت 100 میلیون وونی محلی ، تراز جاده 40 متری جاده را بهبود بخشیده است و انتظار می رود كه بهبود سطح بندی در جلوگیری از تصادفات م ،ثر باشد و اطمینان از بینایی رانندگان را آسان تر كند.

شهردار پارک سنگ دون گفت: “من خوشبخت هستم که می توانم ناراحتی های نزدیک به زندگی ساکنان را قبل از تعطیلات برطرف کنم.”

[ad_2]