فوریه 1, 2021 By haminp 0

راه آهن شهری دژئون با استفاده از داده های بزرگ ، مقاله سفید درباره میزان ترافیک را منتشر کرده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شرکت حمل و نقل سریع و زودهنگام Daejeon اعلام کرد که “یک مقاله سفید درباره میزان ترافیک ریلی در شهر Daejeon” منتشر کرده است ، که داده های بزرگ مسافرانی را که در سال گذشته از راه آهن شهری استفاده می کردند ، تجزیه و تحلیل می کند.

داده های مورد استفاده برای انتشار مقاله سفید 244 میلیون مورد سوار شدن و پیاده شدن از راه آهن شهری و انتقال اتوبوس است که در 22 ایستگاه 1 مترو در سه سال گذشته انجام شده است.

White Paper شامل داده های تحلیلی مختلفی در مورد مشتریان راه آهن شهری از جمله روند حمل و نقل سالانه ، میزان ترافیک در هر ایستگاه و منطقه زمانی ، الگوی حمل و نقل ، ازدحام در ایستگاه ها و بخش ها و تجزیه و تحلیل تأثیر Corona 19. برای حمایت از افراد آسیب پذیر استفاده می شود.

مشخص شد که تعداد مسافران این ایستگاه از ایستگاه Daejeon استفاده می کنند که از KTX زیادی استفاده می کند و ایستگاه Yuseong Oncheon که در مرکز جدید Doan واقع شده است.

علاوه بر این ، منطقه با بیشترین تراکم قطار به عنوان منطقه بین تانبانگ و ایستگاه یونگ مون در طول تعطیلات مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. روزهای جمعه بیشترین مصرف کننده در طول روز هفته بود و یکشنبه و تعطیلات که تقاضا برای رفت و آمد کم بود ، نصف روزهای هفته بود.

علاوه بر این ، داده های تحلیلی متنوعی مانند زمان مورد نیاز برای انتقال بر اساس زمان ، ماه ، گروه سنی و ایستگاه برای مطالعه مسیرهای ترافیکی و مدل های شهروندان با استفاده از راه آهن شهری درج شده است.

شرکت حمل و نقل سریع و سریع Daejeon از سال 2012 مقالات سفید مربوط به میزان ترافیک را منتشر می کند و تنها اپراتور راه آهن شهری است.

“هرچه انقلاب صنعتی چهارم و داده های عمومی اهمیت بیشتری پیدا کنند ، ما تلاش های متفاوتی را برای تجزیه و تحلیل و استفاده از داده های بزرگ انجام می دهیم.”

شهروندانی که به یک مقاله سفید در مورد میزان ترافیک ریلی شهر دژئون نیاز دارند می توانند با تیم مدیریت ایستگاه شرکت راه آهن شهری Daejeon (☏ 042) 539-3052 تماس بگیرند.

[ad_2]