ژانویه 18, 2021 By haminp 0

(راهنمای گزارشگر) بیایید واکسیناسیون ویروس کرونا را به طور مساوی توزیع کنیم 19

[ad_1]

[대구타임뉴스 = 김병철]اپیدمی تاج 19 ، که سال گذشته آغاز شد ، امروز دیگر نیست. تمام دنیا هنوز از یک مورد تأیید شده رنج می برند و زندگی سختی را در زندگی روزمره ما دارند.
مهم نیست که چه کسی ماسک می زند و دست های خود را تمیز می کند ، این مرحله به مرحله دوم فاصله اجتماعی رسیده است و جدیت اجتماعی که توسط عموم مردم احساس می شود شدید است ، که باعث افسردگی بیشتر و کیفیت زندگی می شود. شاید به همین دلیل است که دولت به صورت تلفنی مردم را در مورد منطقه و محل شیوع تاج آگاه می کند ، اما همه هنگام ورود متن ترس خواهند داشت.

به همین دلیل است که می خواهم در اسرع وقت با نسخه پزشکی واکسن بزنم ، بنابراین ناامیدانه می خواهم اوقات سخت روحی را فراموش کنم ، بسیار استرس داشته باشم یا از اختلالات عاطفی فرار کنم. با توجه به شرایط فعلی که در میانه ویروس تاج 19 قرار داریم ، احساس می کنیم بخشی از حمایت اجتماعی هستیم که تجربه می کنیم. به طور کلی ، وقتی افرادی که تاج را تأیید می کنند در اطراف هستند ، آنها اغلب از قبیل قرنطینه ، اضطراب و ملاحظه و قرنطینه کمک می گیرند. .

با این حال ، از نظر تأثیر حمایت اجتماعی بالا ، من فکر می کنم ترسی که بیماران تأیید شده دریافت می کنند به طرز مضحکی بیشتر از عموم مردم است. بعلاوه ، اغراق نیست اگر بگوییم میزان حمایت اجتماعی و افسردگی ، یعنی فرد تأیید شده با توجه و علاقه کمتر دیگران ، افسرده تر می شود. دولت اکنون اعلام کرده است که واکسیناسیون به طور پی در پی در ماه فوریه انجام می شود ، این کار با کارمندان پزشکی در خانه های سالمندان یا مراکز روانپزشکی با شیوع شدید کرونر آغاز می شود و بعداً جمعیت عمومی را هدف قرار می دهد.
با این حال ، این نوزادی است که از یکی از آشنایانش شنیدم ، اما این یک واقعیت است که بیمارستان توان بخشی نیز یک موسسه پزشکی است و واکسیناسیون توسط کادر پزشکی به عنوان مرکز پرستاری انجام نمی شود. غالباً در بیمارستان های توانبخشی ، فیزیوتراپیست ها یا کاردرمانگرها با توجه به میزان فعالیت اجتماعی در هر منطقه از کیفیت زندگی بیمار ، مانند عملکرد بدنی ، عملکرد عاطفی ، عملکرد اجتماعی ، عملکرد شناختی ، عملکرد نقش و غیره ، در تشخیص کادر پزشکی به توانبخشی کمک می کنند. n به ویژه ، هنگام بررسی بیماران توانبخشی ، این بدان معناست که شیوع کرونا تا خانه های سالمندان زیاد است ، زیرا بیشتر آنها افراد مسن 60 یا 70 ساله هستند.
دولت باید یک بار دیگر تشخیص دهد که بیمارستان های توان بخشی ، مانند خانه های سالمندان ، محیطی است که در آن موارد تاج تایید می شود ، به طوری که نه تنها کادر پزشکی بلکه همه کارکنان می توانند واکسیناسیون و مردم باید به طور مساوی واکسینه شود.

[ad_2]