ژانویه 27, 2021 By haminp 0

راهب موون به عنوان رئیس شورای تیان ته جونگ یونگ!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] مانک موون به عنوان هفدهمین رئیس هیئت عشایر هفدهم آیین بودایی کره انتخاب شد.

در تاریخ 28 ، Taejong Cheon اعلام کرد که با برگزاری یازدهمین اجلاس موقت در اتاق هیئت مدیره معبد گوینسا در دانیانگ ، استان چونگچئونگ شمالی ، به اتفاق آرا Mon مانک موون را به عنوان هفدهمین رئیس مجمع هفدهم جونگ انتخاب کرده است. مأموریت 4 سال است.

راهب مووون گفت: “با برگزاری مسابقه سانگوولونگاك ، ما با تعالیم بودیسم میهن پرستانه ، بودیسم زندگی و بودیسم مردمی به دنبال هماهنگی و ثبات برای باند خواهیم بود و ارزش های پیروزی و ادغام را گسترش خواهیم داد. .

راهب مووون گفت ، “من به نظرات توده های استاد یونگ جونگ ، یها وونروس و دوبان گوش خواهم داد و به طور فعال نظرات توده ها را جمع خواهم کرد” ، و قول داد ، “من برای بهبود وضعیت خارجی معبد نیرویی ایجاد خواهم کرد. “

بعلاوه ، مونک موون تأكید كرد ، “جونگگوكوئه ، كه یك استاندارد سكولار پارلمانی و بالاترین سازمان تصمیم گیری در پایان جهان است ، در ژانویه 1970 با اعلامیه پایان قانون اساسی تأسیس شد.”

وی همچنین افزود: “کرونا 19 زندگی روزمره را تغییر داده است که برای لحظه ای مسالمت آمیز است.” “از آنجا که پیش بینی دوران وید کرونا و پست کرونا دشوار است ، که باید با کرونا همزیستی داشته باشند ، در مورد اقدامات متقابل بحث خواهیم کرد. با یکدیگر. “

مانک موون ، متولد گانگ نونگ ، کانگوندو تا سال 1959 ، در معبد گوینسا در دامنه کوه Sobaeksan در Danyang ، Chungcheongbuk-do در سال 1979 متولد شد.

مانک موون رئیس معبد میئونگناکسا بود که در سال 2009 به عنوان اولین معبد چند فرهنگی کره شناخته شد و برای کمک به خانواده های چند فرهنگی در فعالیت های مختلفی شرکت داشت.

مونک موون ، نماینده مشترک انجمن مذهبی کره ، رهبری رفاه اجتماعی و جنبش های فرهنگی مردمی بودایی را بر عهده دارد و به عنوان نماینده کنفرانس های صلح مذهبی Daejeon ، Sejong و Chungnam ، جنبش مردمی کره و مرکز چند فرهنگی کره فعالیت می کند.

گفته می شود که راهب موون ، که با انتخاب “اولین” دنبال شد ، سامگوانگسا را ​​که رئیس گوانگسو بود ، به یک فضای فرهنگی در سطح جهانی تبدیل کرد و الگوی جدیدی از بودیسم را از طریق معبد تقسیم بودایی نشان داد.

راهب موون به دلیل فعالیت فعال خود به عنوان یک رهبر معنوی در جامعه ما ، عبور از ادیان محله ، چه در کشور و چه در خارج از کشور ، شناخته شد و از وزیر فرهنگ ، ورزش و گردشگری و وزیر وحدت ستایش زیادی دریافت کرد .

[ad_2]