ژانویه 24, 2021 By haminp 0

رئیس Seo-gu ، جانگ جونگ تائه و رئیس شورای ملی Park Byeong-seok در مورد موضوعات منطقه ای گفتگو می کنند

[ad_1]

شهردار Seo-gu ، جانگ جونگ تائه ، در مورد موضوعات محلی به رئیس مجلس شورای ملی Pak Byeong-seok گزارش داد ، وی كه در تاریخ 22th از دفتر Daejeon Seo-gu بازدید كرد و خواستار توجه و حمایت شورای ملی شد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار Seo-gu ، جانگ جونگ تائه ، در مورد مسائل اصلی منطقه به رئیس مجلس شورای ملی ، Pak Byeong-seok گزارش داد ، وی كه در تاریخ 22th از دفتر Daejeon Seo-gu بازدید كرد و خواستار علاقه و حمایت شورای ملی شد.

موضوعات اصلی مورد بحث در طول روز عبارتند از: ▲ ساخت مرکز ملی ورزشی اصلی در مرکز ▲ ساختمان مرکز اداری مراقبت های اجتماعی Doan-dong ▲ بهره برداری از شادی فضای فرهنگی “عشق عشق” ▲ ساخت یک دبیرستان چند منظوره در پروژه Gasuvon for برای بهبود پل Maecheon در پروژه Honam Line پروژه جدیدی برای بازآفرینی شهری.

شهردار ژانگ یونگ-ت با تشکر عمیق خود ، گفت: “سال گذشته به دلیل همپوشانی تاج 19 ، بلایای طبیعی و رکود اقتصادی ، لحظه بسیار سختی در داخل و خارج بود ، اما به لطف کمک زیادی که از سطح شورای ملی داشت ، دستیابی به موفقیت جدید در توسعه منطقه ای حاصل شد. ”

علاوه بر این ، وی گفت ، “امسال یک دوره حساس است که ما باید زندگی روزمره و اقتصاد خود را از نو بسازیم و در واقع هفتمین دوره انتخابات عمومی را به پایان برسانیم ، بنابراین ما از علاقه و حمایت مداوم شما می خواهیم تا مسائل برجسته هموار حل شود. ”

[ad_2]