ژانویه 22, 2021 By haminp 0

رئیس مجلس شورای ملی پاک بایونگ-سوک و شهردار هئو ته جونگ ، شهردار داژئون ، “آماده حل مشکلات فعلی در دائژون”

[ad_1]

هور تائه یونگ ، شهردار داژئون ، جهت مدیریت شهری را در سال 2021 برای رئیس مجلس شورای ملی ، پاک بایونگ-سئوک ، که در 22 ام از دژئون بازدید کرد ، توضیح داد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائه یئونگ ، به رئیس مجلس شورای ملی ، پاک بیونگ سئوک ، که در 22 ، از اداره دولت در سال 2021 از دائجئون بازدید کرد ، توضیح داد و خواستار حمایت دولت شورای ملی در مورد موضوعات اصلی شد.

از طریق یک گزارش تجاری در آن روز ، این شهرستان از حمایت و علاقه شورای ملی در حل پروژه های مدتها انتظار و ارائه موتورهای نوآورانه برای رشد در غلبه بر قرنطینه و بحران اقتصادی منطقه ای COVID-19 در سال گذشته قدردانی کرد.

متعاقباً ، در جهت مدیریت شهری شهرداری امسال ، از طریق تبلیغات گسترده New Deal از نوع Daejeon ، اقتصاد نوآوری دیجیتال تغییر شکل داده و “Chunri Road to Walk” برای دستیابی به بی طرفی کربن و توسعه ملی متعادل به عنوان مرکز شهر ایجاد شد. منطقه مرکزی ، متمرکز بر شهر بزرگ در منطقه چونگچئونگ بود.

مسایل اصلی پیشنهادی احداث فاز دوم راه آهن کلانشهر و بزرگراه بوریونگ-داژئون-بئون بود که می تواند مبنای یک شهر بزرگ در منطقه چونگچئونگ باشد و احداث بزرگراه بوریونگ-داژئون-بوئون به عنوان یک پروژه ملی ، به عنوان یک پروژه ملی .

علاوه بر این ، به عنوان یک پروژه بزرگ با بودجه دولت ▲ تبلیغ خطوط جدید تراموا ▲ افتتاح پل جاده Yuseong-daero ~ Hwasan (Dongseo-daero) and گسترش ساخت Doandong-ro ▲ جابجایی زندان Daejeon ▲ ایجاد شهر برای نوآوری و درگیری نهادهای عمومی ▲ Seodaejeon ~ Jinju Railway Construction Construction IC Seodaeje ~ Jinju Extension of Doggye 3-ga Road (National Road 4) passage گذرگاه زیرزمینی Gyeongbu و Honam Line از مرکز شهر ▲ ایجاد مرکز پزشکی Daejeon ▲ پیشنهاد شده پروژه خط پرسرعت Honam.

هور تائه یونگ ، شهردار داژئون گفت: “این سال سال مهمی است که در آن Daejeon باید یک توسعه متوازن در کره را هدایت کند و با توجه به تجربه و دستاوردهای هفتمین دوره انتخابات داخلی ، جهشی جدید به جلو ایجاد کند.” نوآوری های نسخه کره ای از توازن منطقه ای معامله جدید ما خواستار ادامه علاقه و حمایت از شورای ملی هستیم تا مدل جدیدی از شهر در داژئون ارائه شود. “

در پاسخ ، رئیس مجلس بونگ سئوک ، رئیس مجلس گفت: “سال گذشته بسیاری از موارد مهم مانند تصویب تراموا ، تعریف یک شهر ابتکاری ، ترخیص از بیمارستان پزشکی و غیره وجود داشت” و “اکنون آغاز است ، من به طور فعال برای پر کردن همکاری خواهم کرد واقعیت درونی هر مشاغل. ”

[ad_2]