ژوئن 2, 2021 By haminp 0

رئیس ارتش ، MM ، مجبور به آتش بس 100 روزه می گوید ، در صورت اجازه دادن به شرایط ، امکان کاهش نیرو وجود دارد

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در پنجشنبه ، 03 ژوئن 2021 13:34 IST

به طور انتزاعی

رئیس ارتش ، م.م ناروانه در سفری دو روزه به کشمیر سفر می کند. روز پنجشنبه ، او موضع خود را در مورد آتش بس روشن کرد. در روز اول تور ، وی با فرماندهان نظامی دیدار کرده بود. وی همچنین با ستوان فرماندار مانوج سینها دیدار کرد.

رئیس ارتش MM Naravane
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

رئیس ارتش ، م.م ناروانه ، که برای یک سفر دو روزه به کشمیر سفر می کند ، در روز دوم از مناطق جلو در امتداد لس آنجلس بازدید کرد. وی با در نظر گرفتن اقدامات امنیتی در آنجا ، توانایی ارتش هند را برای مقابله به مثل در هر موقعیت نامطلوب ارزیابی كرد. فرماندهان رئیس ستاد را در مورد وضعیت فعلی و آمادگی برای جلوگیری از تلاش های پاکستان برای نفوذ مطلع کردند.

رئیس ستاد ارتش با تعامل با سربازان آنها را تشویق می کند و همچنین از آنها خواسته می شود تا برای مقابله با هر چالشی کاملا آماده باشند. در این مدت ، فرمانده ارتش فرماندهی شمال ، سرلشکر JK Joshi و فرمانده سپاه پانزدهم ارتش ، سرلشکر DP Pandi ، او را همراهی می کردند.

پس از اتمام صد روز توافق آتش بس LoC هند و پاکستان برای جامو و کشمیر ، رئیس ارتش ناراوانی گفت که توافق آتش بس با LC در فوریه سال جاری امضا شد. آتش بس در حال حاضر ادامه دارد ، اما پاکستان مسئولیت ادامه آتش بس را دارد. ما آماده ایم که این توافق نامه آتش بس را رعایت کنیم ، به شرط آنکه آن را رعایت کند. در حالی که آتش بس در سطح زمین مشاهده می شود ، اردوگاه های تروریستی و فعالیت های تروریستی هنوز از طریق پاکستان از پاکستان ادامه دارد. با این حساب ، ارتش نیز در حال آماده باش است.

اعتماد به پاکستان زمان بر است
ناروان گفت که وقتی صحبت از اعتماد پاکستان می شود ، داشتن اعتماد به نفس بسیار دشوار است و توسعه آن زمان زیادی می برد. دهه هاست که به پاکستان بی اعتمادی وجود دارد و نمی توان یک شبه اوضاع را تغییر داد. اگر آتش بس ادامه یابد و فشار تروریست ها بر پاکستان متوقف شود ، این تلاش های کوچک می تواند به تقویت روابط بین دو کشور کمک کند. در همین حال ، ژنرال ناروانه در مورد کاهش تعداد نیروها در دره گفت که اگرچه وضعیت آتش بس وجود دارد ، اما ما نمی توانیم سطح آمادگی خود را کاهش دهیم. وی گفت: یک شبکه برای مقابله با نفوذ LoC و یک شبکه برای مبارزه با تروریسم برای مقابله با تروریسم در داخل کشور وجود دارد و همه این استقرارها پویا هستند و استقرار آنها به درک تهدید بستگی دارد. ژنرال گفت که هر از چند گاهی ما به بررسی اعزام ادامه می دهیم و در صورت لزوم برخی از سربازان را باز می گردانیم. اما کاهش استقرار از یک سو قابل رفع نیست.

همچنین بخوانید- س –ال – سرانجام تقصیر ما چیست؟: حوادث تکان دهنده ای از هرج و مرج تحمیل شده به مشاغل کشمیری

همچنین بخوانید – جامو و کشمیر ، در سوگ: وقتی مردم گریه سخت می کردند ، معنی Rakesh Pandita ظاهر می شد ، همه فقط یک سوال داشتند …

رئیس ارتش ناروانه گفت که تاج مانند جنگی است که کل کشور در آن می جنگد. هیچ خانواده ای از این امر نجات پیدا نکرده است ، بنابراین وظیفه ارتش است که آنچه در توان دارد برای کمک به مردم در این ساعت نیاز انجام دهد. ارتش همچنین برای کمک به مردم سنگ تمام گذاشته است. ارتش بیمارستان می سازد ، در هر کاری به دولت محلی کمک می کند. از منابع آن نیز استفاده شده است. با آمادگی که انجام داده ایم ، امیدواریم که اگر موج سومی وجود داشته باشد ، بتوانیم با آن مقابله کنیم.

صلح و توسعه فقط اتفاق خواهد افتاد
این ژنرال گفت که مردم کشمیر نیز خواهان صلح و آرامش هستند ، که خوب است. از طرف دیگر ، در سوالی که درباره آمارنات یاترا پرسیده شد ، ژنرال گفت که همه اقدامات برای انجام نرم و صحیح سالانه یاترا انجام شده است ، اما تصمیم گیری در مورد یاترا به عهده دولت است. از سوی دیگر ، ژنرال ناراوانه در پیامی به جوانان جامو و کشمیر گفت که توسعه تنها در صورت صلح و هماهنگی امکان پذیر است. بنابراین جوانان باید مسیر تروریسم را رها کرده و برای بهبود آینده خود پیش روند.

با جزئیات

رئیس ارتش MM ناروان ، که برای یک سفر دو روزه به کشمیر است ، در روز دوم از مناطق جلو در امتداد LoC بازدید کرد. وی با در نظر گرفتن اقدامات امنیتی در آنجا ، توانایی ارتش هند را برای مقابله به مثل در صورت بروز هرگونه وضعیت نامطلوب ارزیابی كرد. فرماندهان رئیس ستاد را در مورد وضعیت فعلی و آمادگی برای جلوگیری از تلاش های پاکستان برای نفوذ مطلع کردند.

رئیس ستاد ارتش با تعامل با سربازان آنها را تشویق می کند و همچنین از آنها خواسته می شود تا برای مقابله با هر چالشی کاملا آماده باشند. در این مدت ، فرمانده ارتش فرماندهی شمال ، سرلشکر JK Joshi و فرمانده سپاه پانزدهم ارتش ، سرلشکر DP Pandi ، او را همراهی می کردند.

پس از اتمام صد روز توافقنامه آتش بس LoC هند و پاکستان برای جامو و کشمیر ، فرمانده ارتش نروانی گفت که توافق نامه آتش بس با LC در فوریه سال جاری امضا شد. آتش بس در حال حاضر ادامه دارد ، اما پاکستان مسئولیت ادامه آتش بس را دارد. ما آماده ایم که این توافقنامه آتش بس را رعایت کنیم ، به شرط آنکه با آن مطابقت داشته باشد. در حالی که آتش بس در سطح زمین مشاهده می شود ، اردوگاه های تروریستی و فعالیت های تروریستی از طریق پاکستان همچنان از پاکستان ادامه دارد. با این حساب ، ارتش نیز در حال آماده باش است.

اعتماد به پاکستان زمان بر است

ناروان گفت که وقتی صحبت از اعتماد پاکستان می شود ، داشتن اعتماد به نفس بسیار دشوار است و توسعه آن زمان زیادی می برد. دهه هاست که به پاکستان بی اعتمادی وجود دارد و نمی توان یک شبه اوضاع را تغییر داد. اگر آتش بس ادامه یابد و فشار تروریست ها بر پاکستان متوقف شود ، این تلاش های کوچک می تواند به تقویت روابط بین دو کشور کمک کند. در همین حال ، با توجه به کاهش تعداد نیروها در دره ، ژنرال ناروانه گفت که اگرچه وضعیت آتش بس وجود دارد ، اما ما نمی توانیم سطح آمادگی خود را کاهش دهیم. وی گفت که در طول LoC یک شبکه نفوذ و یک شبکه ضد تروریسم داخلی وجود دارد و همه این استقرارها پویا هستند و استقرار آنها به درک تهدید بستگی دارد. ژنرال گفت که هر از چند گاهی ما به بررسی اعزام ادامه می دهیم و در صورت لزوم برخی از سربازان را باز می گردانیم. اما کاهش استقرار از یک سو قابل رفع نیست.

همچنین بخوانید- س Questionال – سرانجام تقصیر ما چیست؟: حوادث تکان دهنده ای از هرج و مرج تحمیل شده به اشخاص کشمیر

همچنین بخوانید – جامو و کشمیر ، در عزاداری: وقتی مردم به شدت گریه می کردند ، معنی Rakesh Pandita برخاست ، همه فقط یک سوال داشتند …

ادامه مطلب

قادر به اداره موج سوم تاج

[ad_2]