ژانویه 29, 2021 By haminp 0

دژئون کاملاً ریزگرد ندارد. “سرمایه گذاری کلان در تضمین حقوق بهداشتی دانشجویان”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار هئو تای جونگ) در تاریخ 29th اعلام کرد که 7.9 میلیارد درآمد کسب شده برای ساخت امکانات ورزشی مدارس مدارس ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان را امسال فراهم می کند.

Daejeon City تصمیم گرفته است 6.48 میلیارد KRW (30٪ ارزش پروژه) برای ساخت دبیرستان چند منظوره مدرسه باز امسال و 8/1 میلیارد KRW (50٪ ارزش پروژه) برای شش مدرسه به هشت مدرسه اختصاص دهد که برای آن ایجاد “زمین بازی دوستانه محیط زیست”.

Daejeon City از ساخت امکانات ورزشی در مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه که از سال 2010 توسط دانش آموزان و افراد محلی از طریق شورای مدیریت آموزش دفتر آموزش (هر ماه اکتبر برگزار می شود) حمایت کرده است.

در همین راستا ، شهر داجون 39.68 میلیارد وون برای مجموع 76 مدرسه تاکنون برای ساخت ورزش های چند منظوره برای مدارس باز در بین مقامات محلی کشور و 91.5 میلیارد وون در 45 مدرسه برای ایجاد زمین های بازی اکولوژیکی فراهم کرده است.

در نتیجه ، 283 مورد از 304 مدرسه ابتدایی ، متوسطه و متوسطه موجود در ساختمان دارای دبیرستان های چند منظوره هستند و قصد دارند از مدارس فاقد دبیرستان پشتیبانی مرحله ای ارائه دهند.

علاوه بر این ، “پروژه افتتاح اماکن ورزشی مدارس” همچنین از افتتاح امکانات در دوره های خالی (بعد از مدرسه ، تعطیلات) با توجه به شرایط مدرسه و ایجاد مشاغل محلی از طریق جلسات ورزشی شهرستان هر ساله پشتیبانی می کند ، به طوری که امکانات اماکن ورزشی مدارس به بتواند به عنوان امکانات ورزشی زنده برای مردم محلی استفاده شود.

Son Jeol-Wong ، مدیر فرهنگ ، ورزش و جهانگردی در Daejeon ، گفت: “ما یک جایزه مدرسه ارائه می دهیم که مطابق با الزامات ورزش روزمره و همزیستی با جامعه محلی است و امکانات ورزشی ایمن و راحت را فراهم می کند بدون اینکه خود را در معرض ریزگردها قرار دهید ، شن و ماسه زرد ، گرما و سرما. ما همچنین با استفاده از محلی ها و باز کردن آنها برای مردم محلی بعد از ساعت مدرسه ، سلامتی را ارتقا می دهیم. ” من سعی خواهم کرد سلامت شهروندان و دانشجویان را ارتقا دهم و با ارتقا constantly مداوم تجارت ، ورزش را توسعه دهم. “

[ad_2]