فوریه 2, 2021 By haminp 0

دژئون جونگ گو ، “امید! پشتیبانی 2040 برای گسترش تجارت!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] – امیدوارم! وی اعلام کرد که از صندوق 2040 برای گسترش سیاست های کمک اجتماعی شخصی برای ساکنان مناطق نابینای مراقبت های اجتماعی استفاده خواهد کرد.

– امیدوارم! 2040 “سیاستی برای کمک به همسایگان یونگ گو برای نقاط مرده غیرمحرمانه در شبکه های اجتماعی است که خدمات تأمین اجتماعی مورد حمایت دولت را دریافت نمی کنند ، و هر کسی می تواند بدون بار مالی با حمایت مالی از 2040 ماهانه به صورت حسابداری مشارکت کند. سال گذشته ، 10،026 نفر شرکت کردند و 170 میلیون نفر را برای به اشتراک گذاشتن با 605 نفر از ساکنان بحران اضطراری جمع کردند

در این سال ، support پشتیبانی رایگان از واکسیناسیون زونا برای افراد مسن (پروژه جدید) ▲ یک مرحله امید hope پشتیبانی از دستگاه های پزشکی پشتیبانی دستگاه برای بورس تحصیلی عشق

حمایت رایگان از واکسیناسیون زونا برای افراد مسن ، طرحی است که واکسیناسیون رایگان افراد 65 ساله (متولد 1956) را در بین کسانی که امنیت اولیه زندگی (زنده ، پزشکی) را دریافت می کنند ، فراهم می کند.

پل امید پله سنگ پروژه ای برای پاسخگویی سریع و فعال در صورت بروز بحران ناگهانی و همچنین هزینه های پزشکی مانند هزینه های اندک پزشکی و معاینه ، هزینه های زندگی اضطراری ، هزینه های تحصیل ، هزینه های حل و فصل موارد اضطراری مانند برق است. سوunction عملکرد و تأمین آب برای کسانی که متوسط ​​درآمد 100٪ یا کمتر دارند مورد نیاز است.

حمایت از کمک های پزشکی طرحی است برای کاهش بار هزینه های پزشکی برای خانواده های کم درآمد با تهیه پروتز ، سمعک و صندلی چرخدار ، که در پاسخ به تقاضای پزشکی در جامعه سالمندان مورد نیاز است.

بورس تحصیلی Sarang طرحی است برای حمایت مالی از دانشجویانی که به دلایل مالی برای تکمیل تحصیلات خود تلاش می کنند و از 1 میلیون خانوار با درآمد متوسط ​​80٪ یا کمتر برای دانشجویان پشتیبانی می کند.

متقاضیان هر پروژه می توانند در مرکز اداری رفاه اجتماعی در محل زندگی خود استعلام کنند.

شهردار پارک یونگ گی گفت: “ما می توانیم بسیاری از خانواده ها را در اطراف خود پیدا کنیم که نیاز مبرم و مبرم به کمک دارند ، اما نمی توانند از اطراف ما کمک بخواهند.” “من امیدوارم که به این افراد کمک عملی کنم. ما منتظر مشارکت زیادی در سال 2040 هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سیاست های مختلف شخصی برای رفاه را پیدا کنیم. “

[ad_2]