ژانویه 19, 2021 By haminp 0

دپارتمان آموزش و پرورش شهر دژئون مجموعه ای از نمونه های عالی رهنمودها برای بهبود توانایی های اساسی علمی را ایجاد و پخش می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر آموزش متروپولیتن داژئون (سرپرست سئول دونگ هو) گفت: “با هم رشد کنیم!” ، کتابی از شیوه های عالی آموزش که توسط مدارس برای بهبود توانایی های اساسی تحصیلی دانش آموزان دبستانی دژئون ، حتی در زمان کلاس های دوردست و دبیرستان ، انجام می شود. به دلیل کرونا 19 به طور همزمان در سال 2020 برگزار می شود. در نوزدهم اعلام شد که مجموعه ای از نمونه های عالی آموزش ابتدایی را در دبستان تهیه و پخش می کند.

“با هم رشد کنید! “مجموعه بهترین روشها برای رهنمودهای بهبود مهارتهای پایه تحصیلی در دبستان” مجموعه ای از 20 مطالعه موردی است که شامل شور و شوق و تلاش معلمان دبستان دایجون است که برای جلوگیری از نقص یادگیری و از بین بردن شکاف آموزشی ، حتی اگر شرایط به دلیل COVID-19 طولانی شده باشد. شامل.

در این مجموعه از مثالهای عالی ، ما با مدرسه Dodream و مدرسه شادی مقدماتی ، همراه با مثالهای خاصی از یادگیری که می توان در کلاس تمرین کرد ، مانند یادگیری کره ای و آموزش ریاضی پایه برای پایه های پایین ، کار خواهیم کرد. آوایی ، که پایه یادگیری زبان انگلیسی است ، و نمونه هایی از آموزش زبان کره ای برای دانشجویان چند فرهنگی. همچنین نمونه های بسیار متنوعی را می توان در سطح مدارس مانند برنامه اردوگاهی برای بهبود آموزش ابتدایی استفاده کرد.

دفتر آموزش Daejeon ، مدیر آموزش ابتدایی Kim Yong-bae ، اظهار داشت: ما امیدواریم که مجموعه ای از نمونه های عالی دستورالعمل های بهبود آموزش ابتدایی در دوره ابتدایی به طور فعال در زمینه مدرسه استفاده شود و گامی در جهت پیشرفت باشد. مهارت های اساسی تحصیلی دانش آموزان در دژئون. “امسال یک کلاس درسی است که دانش آموزان می توانند از طریق تضمین آموزش ابتدایی به خوبی یاد بگیرند و همه دانش آموزان با هم رشد می کنند. من تمام تلاشم را می کنم تا به آموزش شادی که می دهم پی ببرم.

[ad_2]