فوریه 2, 2021 By haminp 0

دونگ گو ، Daejeon ، ساخت “دریاچه سیاه Daecheong در خط Odong” را آغاز می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دونگ گو از Daejeon (شهردار گو هوانگ این هو) اعلام کرد که ساخت پروژه بهبود چشم انداز در اطراف جاده Cherry Blossom Road Odong-seon Daecheong-ho ، محل جشنواره شکوفه های گیلاس Daecheong-ho ، از اول این ماه.

این پروژه بهبود چشم انداز 100 میلیون KRW برای هزینه های تجاری در منطقه San 35 ، Sinsang-dong ، محل جشنواره شکوفه های گیلاس Daecheong-ho سرمایه گذاری می کند ، و امکانات تفریحی مانند غرفه ها و نیمکت های مشاهده را نصب می کند ، و یک منطقه استراحت و تقویت می کند چشم انداز در طول جشنواره شکوفه های گیلاس با کاشت درختان مختلف مانند درختان گیلاس Yoshino و honggas. پیش بینی می شود تا پایان ماه مارس به پایان برسد.

جشنواره گیلاس دریاچه Daecheong در سال 2019 در منطقه جاده Cherry Blossom Road در Odong Line برگزار شد که به دلیل طولانی ترین مسیر شکوفه های گیلاس در جهان ، در حدود 26.6 کیلومتری Sinsang-dong ، Dong-gu ، Daejeon تا پل Hoenam مشهور است. ، Boeun-gun ، Chungbuk ، Daejeon ، جایی که می توانید از برنامه های مختلف مانند Road Cherry Blossom Road Marathon و Cherry Blossom Song Festival لذت ببرید. این یک جشنواره منطقه ای نمایندگی در سئول است و انتظار می رود این پروژه بهبود چشم انداز به راحتی بازدید کنندگان از جاده شکوفه های گیلاس Odong Line کمک کند.

این هو هوانگ ، رئیس دونگ گو ، گفت: “با بهبود چشم انداز اطراف سایت جشنواره و تقویت فضای تفریحی بازدید کنندگان از طریق پروژه بهبود چشم انداز در اطراف جاده شکوفه های گیلاس Daecheong-ho در Odong-seon ، ما به ارتقا ادامه خواهیم داد جشنواره شکوفه های گیلاس در Daecheong-ho به عنوان یک جشنواره نماینده در Dong-gu ، Daejeon و یک سیاست گردشگری سیستماتیک و استراتژیک را منعکس کننده روند گردشگری غیر چهره به چهره ارائه می دهد. من این کار را خواهم کرد ”

[ad_2]