ژانویه 21, 2021 By haminp 0

دونگ گو ، دژئون ، 2021. توافق نامه مدیریت حمل و نقل در پارک

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در 21 Donggu of Daejeon (شهردار گو هوانگ یینگ هو) اعلام کرد که توافق نامه مدیریت محموله ها در پارک در سال 2021 در دفتر شهرستان انجام شده است.

در آن روز ، منطقه با 48 سازمان محلی ، از جمله حزب شهروندان سالخورده Shinheung ، حزب شهروندان سالخورده در نزدیکی پارکها و تاسیسات سبز و شورای Saemaeul ، موافقت نامه مدیریت محموله را امضا کرد که مسئول مدیریت مسئولانه مانند تمیز کردن و بازرسی از امکانات است.

موضوع مدیریت حمل و نقل برای هر گروه 1 مورد است ، با 34 پارک شهر ، 9 مرکز سبز و 5 پارک Ssamji ، در مجموع 48 پارک.

از طریق این توافق نامه ، این منطقه انتظار دارد كه از طریق مشاركت داوطلبانه ساكنان به مدت یك سال ، آنها بتوانند یك محل سبز برای استراحت واقع در مناطق مسكونی شهری ایجاد كنند ، از مالكیت الهام بگیرند و با امضای توافق نامه و آموزش مدیریت اختصاص داده شده است.

برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، فقط رئیس شعبه دونگ گو انجمن سالمندان کره ، یک گروه عالی مدیریت حمل و نقل گروهی در سال 2020 و یک گروه مدیریت حمل و نقل پارک جدید در سال 2021 در این توافق نامه شرکت می کنند با حداقل تعداد افراد.

این هو هوانگ ، رئیس دونگ گو ، گفت: “ما همه تلاش خود را برای ایجاد مدیریت موثر پارک با کمک به ایجاد شغل برای افراد مسن و افزایش آگاهی در بین ساکنان از طریق یک توافق نامه مدیریت محموله خصوصی انجام خواهیم داد ، که به ساکنان امکان می دهد از محله و پارک من مراقبت مستقیم کنند. “

از طرف دیگر ، مدیریت بسته های خصوصی پارک ها و تاسیسات سبز برای اولین بار در Donggu توسط پنج منطقه در Daejeon در سال 2003 معرفی شد و امسال 18 سال است که در حال انجام است.

[ad_2]