ژانویه 29, 2021 By haminp 0

دونگ گو ، دژئون ، 1.2 میلیارد پس انداز سال گذشته خود را با مدیریت مزایای پزشکی شخصی پس انداز کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دونگ گو ، دژئون (شهردار گو هوانگ این هو) در تاریخ 29th اعلام کرد که 1.2 میلیارد مزایای پزشکی را که سال گذشته از طریق مدیریت شخصی مزایای پزشکی برای دریافت کنندگان خدمات بهداشتی بدست آورده بود ، پس انداز کرده است.

این منطقه 16 درصد پس انداز مالی به دست آورد زیرا هزینه های پزشکی برای 524 نفر تحت مدیریت پزشکی از 7.7 میلیارد درآمد در سال 2019 به 6.5 میلیارد وون در سال گذشته کاهش یافت.

گو تجزیه و تحلیل می کند که کاهش چشمگیر هزینه های پزشکی در طول یک سال از طریق مدیریت شخصی موارد مزایای پزشکی توسط مدیران منافع پزشکی حاصل شده است.

در حال حاضر در دونگ گو 5 رئیس مزایای پزشکی و مدیریت موارد فشرده وجود دارد ، مانند مشاوره تلفنی ، مکاتبات ، ویزیت ها و موارد دیگر. برای استفاده کنندگان غیر منطقی از مزایای پزشکی ، مانند “مصرف بیش از حد دارو” ، نسخه برداری از نسخه ▲ خرید پزشکی.

علاوه بر این ، از طریق پیوند خدماتی از جمله ایجاد تسویه حساب در جامعه برای بیمارستان های طولانی مدت غیر پزشکی ، به بهبود مزایای بهداشتی مالی کمک می کند و در عین حال ، بهزیستی پزشکی افراد را بهبود می بخشد.

این هو هوانگ ، رئیس دونگ گو ، گفت: “من تمام تلاش خود را برای ارتقا capacity ظرفیت مراقبت های بهداشتی دریافت کنندگان خدمات بهداشتی و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی با ارائه خدمات شخصی و فیلم حضوری انجام خواهم داد. نیازهای دریافت کنندگان خدمات بهداشتی را برآورده می کند. “

از طرف دیگر ، با ادامه شیوع کرونا 19 ، حق تحصیل درمورد دریافت کنندگان مزایای پزشکی و همچنین جلوگیری از استفاده بیش از حد ، دونگ گو اولین آموزش تصویری دست نخورده (غیر حضوری) کشور را ارائه می دهد. از طریق مزایای پزشکی با مدیریت روزهای مزایای پزشکی خود.

[ad_2]