فوریه 6, 2021 By haminp 0

دونگ گو ، دژئون ، نصب محافظ کودک “دوربین کنترل ترافیک بدون سرنشین”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دونگ گو ، دژئون (شهردار گو هوانگ این هو) با نصب یک دوربین ترافیکی بدون سرنشین در منطقه محافظت از کودکان ، برای اطمینان از راهی ایمن به مدرسه ، یک پاسخ احتیاط آمیز گرفت.

به گفته دونگ گو در پنجم ، این منطقه قصد دارد در مجموع 39 دوربین ترافیکی بدون سرنشین برای جلوگیری از حوادث در مناطق محافظت از کودکان در حدود 27 مرکز در مدارس ابتدایی ، مهد کودک ها و مراکز مراقبت از کودک در معرض خطر نصب کند. با صرف 1.35 میلیارد هزینه های ملی و شهری به دست آورده است.

نقاط اصلی نصب 17 مدرسه ابتدایی است ، از جمله دبستان گایانگ ، 10 کودکستان و جاده های اطراف کودکستان ، که انتظار می رود تا ماه مه سال جاری نصب شود.

دونگ گو ، که نصب را برای اولین بار در سال گذشته در دایجون به پایان رساند ، امسال قصد دارد این پروژه را پیش از سایر مناطق خودمختار اجرا کند و تلاش می کند یک محیط امن برای رفت و آمد ایجاد کند.

شهردار دونگ گو ، هوانگ یینگ هو گفت: “ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یک فضای حرکتی ایجاد کنیم که در آن کودکانی که در معرض حرکت هستند بتوانند با خیال راحت راه بروند تا از حوادث در منطقه محافظت از کودکان جلوگیری کنند.”

در همین حال ، پس از نصب دوربین کنترل ترافیک بدون سرنشین در ماه مه ، امکانات برای کار و مدیریت به آژانس پلیس Daejeon منتقل شد.

[ad_2]