ژانویه 27, 2021 By haminp 0

دونگ گو ، دژئون ، “شروع” برای حل منازعات در ساماندهی شهری

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] با توجه به حل و فصل اختلافات مانند بازسازی و بازسازی در منطقه دونگگو در داژئون به سرعت ، “کمیته میانجیگری بهسازی شهری” ، که در اکتبر گذشته تشکیل شد ، کار جدی را آغاز کرد.

Daejeon Dong-gu (شهردار گو هوانگ این هو) اولین جلسه کمیته میانجیگری توسعه شهری را در سالن کنفرانس میانی دفتر دونگ گو در تاریخ 27 برگزار کرد.

در جلسه کمیته حل اختلافات در مورد پروژه بهسازی شهرها در این روز ، بحث در مورد اقدامات متقابل برای جبران حسن شهرت و محرومیت از زندگی برای چاپگرهای منطقه برای بازسازی سامسونگ کانتی 1 و اقدامات متقابل برای ایجاد اختلال در نور خورشید و ترافیک ساکنان جدید به دلیل پروژه بازسازی منطقه Gaodong 1 محقق شد.

این هو هوانگ ، رئیس دونگ گو ، گفت: “ما انتظار داریم كه درگیری های محلی شدید با كار كمیته اصلاح درگیری در پروژه نوسازی شهری به میزان قابل توجهی كاهش یابد.

در همین حال ، در اکتبر سال گذشته ، کمیته تعدیل پروژه بهسازی شهری برای میانجیگری و مشاوره درگیری های ناشی از پروژه های نگهداری مانند پروژه های بازسازی و بازسازی تشکیل شد و دارای تجربه و تجربه گسترده در پروژه های پشتیبانی مانند وکلا ، معماران ، اعضای هیئت ارزیابی . این متشکل از 33 متخصص است.

[ad_2]